پابلو ایگلسیاس به عنوان محقق در مرکز دانشگاه آزاد کاتالونیا (UOC) ثبت نام می کند

[ad_1]
پابلو ایگلسیاس معاون سابق رئیس جمهور و رهبر پودموس، در ماه سپتامبر به یک گروه تحقیقاتی در مرکز موسسه بین رشته ای (IN3) متصل به دانشگاه آزاد کاتالونیا (UOC) خواهد پیوست.

به ویژه ، ایگلسیاس به طور موقت در پروژه “تحلیل گفتمان های ایدئولوژیک در شبکه های اجتماعی” به عنوان محقق نیمه وقت در این موسسه ثبت نام می کند. پرونده ارتباطات شبکه سیاسی در اسپانیا. “

به گفته منابع پیرامون وی ، معاون سابق رئیس جمهور شما پس از ارسال رزومه خود در یک دعوت عمومی شرکت کردیددر حالی که او دکترای علوم سیاسی دارد و برای عضویت در این گروه مطالعاتی در 15 سپتامبر انتخاب شد ، با حقوق ناخالص سالانه 8،400 یورو.

بنابراین ، او همانطور که قبلاً در یک مصاحبه ذکر شد ، پس از ترک سیاست در 4 مه و پس از کاندیداتوری برای یونایتد ، به دانشگاه بازگشت در مادرید می توانیم به دانشگاه برگردیم.

ایگلسیاس گفت: “من بسیار افتخار می كنم كه در اواسط سپتامبر از طرف UOC انتخاب شده ام و به عنوان یك محقق كار می كنم. یكی از اولویت های من بازگشت به كار دانشگاه بود.”

پروژه، مدت زمان مورد انتظار یک سال است، هدف آن شناسایی گفتمانهای سیاسی مختلف در شبکه های اجتماعی ، تحلیل معانی و عوامل اصلی آنها ، موقعیت یابی ایدئولوژیک این گفتمان ها و تحلیل تحولات و روابط آنها در طول زمان است.

با پیشرفت روزنامه آرا ، این ارتباط موقت کلیساها با UOC به صورت پاره وقت و دقیقاً 25٪ از روز کاری خواهد بود.

گفتمان و شبکه های سیاسی ، حوزه تحقیق

به نوبه خود ، IN3 میزبان 11 گروه تحقیقاتی بین رشته ای است و همانطور که در وب سایت خود توضیح داده شده است ، از محققان و اساتید بازدید می کند.

هدف از این مطالعه در خط گروه CNSC (شبکه های ارتباطی و تغییرات اجتماعی) تعیین شده است ، متمرکز بر تجزیه و تحلیل ارتباطات و جامعه شبکه است. مهمتر از همه ، او پانورامای شبکه های دیجیتال ، “اکولوژی رسانه” و ارتباط آن با “ریخت شناسی اجتماعی جدید” را مطالعه می کند ، همانطور که در وب سایت آن به تفصیل شرح داده شده است.

اولین حضور او در یک دوره تابستانی در Complutense بود

دقیقاً اولین حضور او نیز در زمینه دانشگاهی بود و وجود داشت در 5 جولای گذشته ، هنگامی که او سخنرانی مقدماتی دوره تابستانی را در دانشگاه کامپلوتنس مادرید داشتتحت عنوان “شوراهای سیاسی دولتها و ادارات عمومی”.

سپس آن بود تماس بدون پرداخت و مداخله خاص ، پس از دعوت توسط برگزارکنندگان دوره فوق الذکر ، با گروه کوچکی از دانشجویان مقطع دکترا در علوم سیاسی ، در م heسسه ای که قبل از ترویج Podemos در آن دانشیار بود.

وی همچنین مصاحبه ای را برای روزنامه ایتالیایی پیشنهاد داد فشاردیروز منتشر شد و اطمینان داد که خروج وی از سیاست “شکست” برای “دولت عمیق” نبوده و گفته است که “برای” بستن احتمال اتحاد PSOE با حق “” قیمت “وجود دارد.

برنامه درسی دانشگاهی

ایگلسیاس در کنار کار سیاسی خود ، این کار را انجام داده است حرفه آکادمیک طولانی، با مدرک دکترای علوم سیاسی ، مدرک حقوق (هر دو از دانشگاه UCM) و سایر دکترا ، مانند کارشناسی ارشد علوم انسانی از دانشگاه کارلوس سوم.

علاوه بر این ، در میان دستاوردهای دیگر ، یک دکتر به او اعطا شد honoris causa از دانشگاه متروپولیتن بوینس آیرس و چندین جایزه و تمایز در زمینه ارتباطات.

چه چیز دیگری، وی در گروه های مختلف تحقیقاتی در زمینه علوم اجتماعی شرکت کرده است. به عنوان مثال ، او مسئول سینما برای درک مفاهیم اساسی پروژه علوم اجتماعی بود.

[ad_2]

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *