پادشاه kachopho کشتن هایدی پاز و اینکه دوست دختر او بود را انکار می کند

[ad_1]
سزار رومان ویروئته ، معروف به “پادشاه کاچوپ” ، این سه شنبه انکار کرد که هایدی پاس را کشته و در طول حوادث دوست دختر او بوده است ، زیرا آنها فقط “دوستان با حق لمس” بودند. “” دیگر او را ندیدم ، من یک میلیون بار گفته ام. نمی توانم او را بکشم یا او را ببوسم“، او پافشاری کرد در دادگاه علیه او در دادگاه استان مادرید به اتهام قتل و تکه تکه شدن شریک زندگی خود در آگوست 2018.

در پاسخ به س fromالات دادستان ، رومان توضیح داد که آخرین باری که وی با مقتول تماس داشته ساعت 6:00 صبح 5 آگوست بود ، هنگامی که او با او تماس تلفنی برقرار کرد در حالی که او با یکی از دوستانش در Plaza de Legazpi بود. ، در مادرید. ، و آنها کمتر از 30 ثانیه صحبت کردند زیرا او خواب بود ، اما او منکر این شد که هایدی پاز از آن زمان در خانه اش بوده است.

“اگر او آمده بود ، موقعیت قرارگیری تلفن همراه نشان می داد. این حرف من را تأیید می کند. هایدی هرگز به خانه من نیامد“او با تأکید بر اینکه قطره ای خون در خانه پیدا نشده است گفت.” من دیگر او را ندیدم ، میلیون بار گفتم. من نمی توانستم او را بکشم و نه او را ببوسم. “

پادشاه کاچوپ به دلیل قتل دوست دختر خود به دادگاه می آید: “من می خواهم بی گناهی خود را ثابت کنم”

او همچنین ادعا می کند که پس از آن روز ، هایدی پاز 9 اوت در خانه اش بود، گرچه آنها یکدیگر را به دلیل نبودن او در خانه دیدند و به دلیل داشتن کلیدهای خانه با او موافقت کردند. رومن ادعا کرد که می دانست او در خانه است ، اگرچه او را ندیده بود زیرا از ماهیتابه و چند ظرفی که در ظرفشویی گذاشته بود استفاده کرده بود و یادداشتی نیز برای وی گذاشته بود. بعلاوه ، در این دیدار ، طبق گفته رومن ، مقتول تلفن همراهی را از او گرفت و تلفن دیگری را که به طور مرتب از آن استفاده می کرد و آن تلفنی بود که آخرین تماس روزهای قبل را با آن برقرار کرده بود ، باقی گذاشت.

یک رابطه کوتاه عاشقانه

وی در طی اظهارات خود ، به طور مفصل توصیف کرد که رابطه وی با هایدی پاز از زمان ملاقات وی در مه 2018 با وی چگونه بوده است. به این ترتیب ، او می گوید که هنگام دیدار جوان هندوراس با آگهی تبلیغات ، برای کار در یکی از سایت های وی آشنا شد در یکی که سه هفته کار کرد. پادشاه کاچوپوتو اندکی پس از جلسه در این باره توضیح داد آنها رابطه برقرار کردند و یک آپارتمان در والکاس اجاره کردند ، اما در 20 ژوئن از هم جدا شدند.

به گفته رومن، زن جوان کسی بود که به این رابطه پایان داد و بعد از سقط جنین تصادفی بود که بارداری غیر ارادی را تجربه کرد. با این حال ، او اعتراف کرد که پس از ترک او ، “گاه به گاه” بودند و “چهار خاک” انداختند. وی تکرار کرد: “ما هر از گاهی برای نوشیدن چهار نوشیدنی رابطه برقرار می کردیم و گاهی در رختخواب قرار می گرفتیم.”

قبل از هیئت منصفه محبوب ، که تصمیم خواهد گرفت که آیا او به جرم کشتن هایدی پاز ، تقسیم او و از بین بردن بخشی از بدن ، مقصر است ، صدای رومن فقط هنگام ذکر چمدان ، جایی که بخشی از بدن دوست دختر سابق او ذکر شده بود ، صدا را شکست. .

وی اظهار داشت که آنها اسلحه را به سمت وی ​​هدف گرفتند

در اظهارات خود ، و همچنین در تحقیقات ، او این را حفظ کرد هایدی پاز ممکن است با یک گروه قاچاقچی مواد مخدر کلمبیایی بدهی داشته باشد. در واقع ، وی تأیید کرد که همسرش پس از ترک رابطه اعتراف کرده است که وی “تخلیه مواد مخدر” – سرقت قاچاقچیان مواد مخدر – را انجام داده است که او از فرار “رئیس باند مورد علاقه خود” به اسپانیا آمده است و نیز مجبور شد خود را وقف روسپیگری کند.

رومان توضیح داد که در تاریخ 12 آگوست ، او با ماتیاس ، دوست هیدی پاس ، که 9000 یورو به او قرض داده بود تا فرزندانش را از هندوراس بیاورد ، ملاقات کرد و او در مورد او س askedال کرده بود اما به او گفت که نمی داند زیرا آنها دیگر نیستند یک زن و شوهر او بعداً تأیید كرد كه یك روز بعد در یك بار در نزدیكی خیابان آنتونیو لوپز ملاقات كرده است و همین ماتیاس با ظاهر شد یک کمیسر پلیس که شروع به بازجویی از او در مورد دختر و “دوازده کیلوگرم کوکائین” کرد.

او همچنین گفت که با تعجب این مرد با تپانچه آن را به سمت شکم هدایت می کند و تهدید می کند که شارژر را برای او و تمام خانواده اش خالی می کند. سپس 48 ساعت به او فرصت می دهد تا هایدی و دوازده پوند دارو را پیدا کند.

پس از این حادثه ، رومان گفت که تصمیم گرفته است به ساراگوسا برود ، تا از این گروه جدا شود و چون ، به گفته وی ، گاهی اوقات برای غلبه بر مشکلات بهتر است ناپدید شود. وی اذعان کرد: “من تصمیم خود را تغییر دادم و تصمیم گرفتم فرار کنم زیرا می ترسیدم که با دخترم کاری کنند.”

دست از هیدی پاز درگذشت

س Askال دادسرای خصوصی ، که تأکید کرد سزار رومن در حال حاضر به هایدی پاس اعتماد کرده است ، و برخلاف دستورالعمل کشته شدن وی به دلیل این بدهی های ادعا شده ، ری دل کاچوپو ادعا می کند که زن جوان زنده استزیرا او معتقد است که تنه ای که ظاهر شد “مربوط به هایدی نیست”. وی در طول دادگاه گفت: “در خلاصه آزمایش DNA وجود دارد كه آنها آن را نهایی می دانند و نتیجه گیری گزارش نمی گوید كه هایدی است.”

وی همچنین تأکید کرد که تنه ای که ظاهر شده است “علائمی” ندارد که او دو حاملگی را پشت سر گذاشته باشد ، همانطور که در مورد هایدی پاز رخ داد ، و بنابراین او از زنده بودن وی دفاع کرده است.

طبق گفته شما هایدی پاز به هندوراس بازگشتحدس می زند که در حال حاضر در آنجا زندگی می کند. برای تأیید این واقعیت ، رومن ادعا می کند که مادر زن جوان “جمع آوری سرمایه” برای جمع آوری پول برای ادعای انتقال جسد به هندوراس انجام داده است ، اما تأکید کرده است که “سه سال بعد” تنه ای که در کشتی اجاره شده ظاهر شد ، در پزشکی قانونی ادامه دارد تشریحی از این نظر ، وی معتقد است که با پول جمع شده ، هایدی پاز موفق شده است به کشور مبدا خود بازگردد.

“اشتباهات” خلاصه

از طرف دیگر ، رومن بارها به خلاصه ای که هنگام اعلام کردن روی میز داشت اشاره کرده و وی به “اشتباهاتی” که به اعتقاد او در تحقیق درباره ادعای مرگ هایده پاس بوده اشاره کرد.

به گفته وی ، از جمله “اشتباهات” این است از شخصی که هیدی پاز را تا میدان لگازپی همراهی کرده است ، در دستورالعمل شهادت ذکر نشده است. در 5 آگوست ، هنگامی که موقعیت تلفن همراه شما از دست می رود.

یکی دیگر از اشتباهات ادعایی که به آن اشاره کردید این اشتباه است آثار راننده تاکسی هرگز تجزیه و تحلیل نشده است که او را به دفاتر خود در Avenida de Andalusia برد ، جایی که چمدان با تنه یک زن ظاهر شد.

رومن توضیح داد که در طول این سفر تاکسی او یک چمدان را همراه با اسنادی که کشتی در یک نقطه حمل کرده بود ، حمل می کرد. وی همچنین ادعا كرد كه این مرد دروغ گفته و ادعا كرده است كه او را به یك خیابان باریك در نزدیكی انباری كه چمدان زن در آن پیدا شده است منتقل كرده است ، زیرا وی اصرار داشت كه تلتاكسی مختصات نقطه دقیق ترك محل را به او داده و تأیید كرد كه به بلوار فوق الذکر بروید ، نه جایی که راننده تاکسی گفته بود.

دادستانی 15 سال برای او می خواهد

دادستان 15 سال و پنج ماه زندان می خواهد به اتهام قتل و هتک حرمت به یک جسد با شرایط وخیم مربوط به خویشاوندی و جنسیت ، در حالی که اتهام خصوصی ، توسط خانواده هایدی متهم شد ، 25 سال به جرم قتل با خیانت و وخیم شدن روابط و جنسیت ، به علاوه یک سال دیگر برای سو abuse استفاده عادت.

این اتهامات همزمان با این است که متهم که در زمان جنایت او 45 ساله بود ، او شریک زندگی خود ، 25 ساله و از نژاد هندوراس را کشت و تکه تکه کرد، در اوایل آگوست 2018 و جسد را به انباری که در محله یوزرا اجاره کرده بود منتقل کرد. وی پس از جدا کردن سر و اندام از تنه ، همه چیز را به غیر از تنه ناپدید کرد و سپس بخشی از بدن را با سود سوزآور پاشید. او همچنین برخی وسایل و پروتزهای پستان را سوزاند ، احتمالاً برای جلوگیری از شناسایی قربانی.

وی سپس به ساراگوسا نقل مکان کرد و در آنجا در یک رستوران جعلی کار کرد و ظاهر وی تغییر کرد تا اینکه دستگیر شد. مقتول دارای دو فرزند خردسال است که در هندوراس زندگی می کردند ، دادستانی برای آنها 300000 یورو غرامت و همچنین غرامت دیگری برای مادر 100000 ساله وی درخواست کرد.

[ad_2]

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *