پاپ فرانسیس پس از عمل جراحی بیمارستان را ترک می کند

[ad_1]
پاپ فرانسیس وی امروز چهارشنبه بیمارستان را ترک کرد از روم آگوستینو جملی پس از گذراندن ده روز در بیمارستان. 5 جولای تحت عمل جراحی روده بزرگ قرار گرفت، “تنگی انحرافی شدید با علائم دیورتیکول اسکلروزان.” پونتیف این عملیات در حال توسعه مطلوب است، که در آن بخشی از روده بزرگ برداشته شده و بیهوشی عمومی انجام شد.

در بازگشت به واتیکان ، پاپ در کلیسای سانتا ماریا لا ماژور متوقف شده است دعا و تشکر از مریم مقدس برای ترمیم او. “قبل از تصویر Virgin Salus populi romani برای تشکر برای نتیجه رضایت بخش عملیات و او برای همه بیماران دعا کرد، به ویژه برای کسانی که وی در طول بهبودی به آنها سفر کرده است “.


پاپ فرانسیس در کلیسای سانتا ماریا مگیوره نماز می خواند HANDOUT EFE / EPA / VATICAN MEDIA

پونتیف ساعت 11:50 دقیقه به پورتا دل پروژینو رسید.، که از دیوارهای واتیکان عبور می کند و به اقامتگاه شخصی وی ، کازا سانتا مارتا می رسد. قبل از ورود به واتیکان ، وی از اتومبیلی که در آن سفر کرده بود پیاده شد و از نگهبانانی که از بیمارستان وی را همراهی می کردند استقبال کرد.

در طول اقامت خود در بیمارستان Agostino Gemelli ، پاپ دو بار از کودکان در بخش سرطان کودکان دیدار کرده است. آخرین مورد دیروز اتفاق افتاد.

این دستگاه واقع شده است در همان طبقه آپارتمان خصوصی در دسترس پاپی ها برای درمان بیماری های آنها در حقیقت ، جان پل دوم به دلیل پذیرش مکرر ، این بیمارستان را “واتیکان III” نامید و کاستل گاندولفو در جایگاه دوم قرار گرفت.

او به مناسبت آنجلوس دوباره ظاهر شد

روز یکشنبه ، 11 ، یک هفته پس از عمل ، دوباره ظاهر شد تا از تراس بیمارستان به فرشته دعا کند. قبل از نماز ، پذیرش خود را در بیمارستان بررسی کرد. وی در آن زمان گفت: “در این روزهای بستری ، من تجربه کردم که یک سرویس بهداشتی خوب ، مانند خدمات ایتالیا و سایر کشورها ، برای همه قابل دسترسی است.”

در این دوره ، پاپ فرانسیس با همکارانی که به او کمک کردند شام خورد در نمازخانه مجموعه پاپ بیمارستان یک مراسم مذهبی برگزار کرده است. همچنین دیده شده است که وی با ویلچر از برخی بیماران بیمارستان استقبال می کند. به دنبال آن کوپا آمریکا و یوروکوپا به ترتیب آرژانتین و ایتالیا برنده شدند.[ad_2]

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *