پس از بیش از یک سال Covid-19 ، بازگشت لندن به صحنه گردشگری

[ad_1]

در منطقه سوهو در لندن در 18 آوریل 2021.

آبی سلطنتی در زمینه بژ ، میزها و هوای مرتب و زیبا که از قبل بوی ادویه می دهد. صبح امروز پنجشنبه ، 20 مه ، عماد آلارناب در رستوران کاملاً جدید خود ، عماد آشپزی سوری ، در Kingly Court ، محوطه ای از سوهو ، در قلب لندن جشن و تجاری پذیرایی می کند. پیراهن سفید با شلوار جین ، عماد حیرت زده اما خوشحال است. او روز قبل محل را باز کرد. “ما برای دو هفته آینده بسیار محفوظ هستیم ،” رستوران دار 43 ساله که در صحنه آشپزی لندن به یک قهرمان تبدیل شده است ، توضیح می دهد.

این پناهنده سوری مجبور به فرار از جنگ و دمشق شد و سه رستوران خود را در آنجا رها کرد ، اما دستور العمل های فلافل پدربزرگ و مهارت های کارآفرینی را با خود برد. وقتی در سال 2015 در پایتخت انگلیس فرود آمدم ، بعد از آن بود “همه جا رد شد” – “یونان ، مقدونیه و حتی جنگل کاله” –، او شروع به آشپزی برای موسسات خیریه کرد ، جایی که غذاهای او محبوب بود. از دوستی ها گرفته تا عملیات سرمایه گذاری جمعی ، وی موفق شد پول مورد نیاز این مکان را جمع آوری کند ، که به مرحله جدید پیکربندی انگلیسی باز است. در واقع ، از هفدهم ماه مه ، بارها و رستوران ها می توانند بار دیگر در داخل منزل خدمت کنند و سرانجام مکان های فرهنگی مجدداً مجاز به بازگشایی هستند.

مقاله برای مشترکین ما محفوظ است همچنین بخوانید پیکربندی به سبک انگلیسی: آزادی دوباره در لندن در میان ترس از گزینه ها

غذاهای سوری عماد فقط برای چهل صندلی برای ناهار و شام ، با ظرفیت شصت صندلی کشیده شده و فاصله فیزیکی باید حداقل تا 21 ژوئن (آخرین مرحله نابودی انگلیسی) حفظ شود. با این حال ، این امر خوش بین عفونی رستوران را تضعیف نمی کند. “این مکان عالی ، کاملاً لندنی ، هم راحت و هم دوستانه است. این لحظات بازگشت به زندگی بهترین زمان برای شروع کار است. اینجا در لندن برای همه چیز بازاری وجود دارد! این شهر پس از همه گیری مجدداً راه اندازی خواهد شد [de Covid-19]، این کاملاً قطعی است. ”

این اتاق ناهار خوری مدرن در لیست مکان های برجسته شده توسط لندن و شرکای تجاری ، آژانس تبلیغاتی پایتخت انگلیس است که یک کمپین تبلیغاتی بزرگ با بودجه 6 را راه اندازی کرده است. میلیون پوند (7 میلیون یورو) برای احیای اقتصاد سرویس گرا. “از هر هفت لندنی یک نفر قبل از شیوع بیماری در رستوران ها کار می کرد.” تریسی هالیول ، مدیر گردشگری آژانس را به یاد می آورد. هدف از همه بالاتر است “برای جذب گردشگران ملی و بازگرداندن مردم لندن به لندن”، حرفه ای را ادامه می دهد ، زیرا این تابستان ، همانطور که در سال 2020 ، این شهر به احتمال زیاد مجبور است بدون گردشگران خارجی کنار بیاید.

شما 66.27٪ از این مقاله را برای خواندن دارید. بقیه فقط برای مشترکان است.

[ad_2]

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *