چندین کشته ، صدها زخمی در اثر گردباد های خشن در چین

[ad_1]

علاوه بر وسایل نقلیه آسیب دیده در اثر سقوط اشیا ، درختان از ریشه کنده شدند ، سوله های ورق فلزی تا حدی تخریب شدند و تیرهای برق زمین گیر شدند.  اینجا در ووهان ، 15 مه 2021.

مقامات محلی روز شنبه (15 مه) گفتند که دو گردباد حداقل 12 کشته و بیش از 400 زخمی برجای گذاشت پس از عبور از مرکز و شرق چین. اولین بار جمعه شب با یک باد شدید بیش از 260 کیلومتر در ساعت به کلانشهر ووهان برخورد کرد که در مرکز کشور واقع شده است.

مقامات استان هوبئی ، مرکز ووهان ، گفتند که هشت نفر کشته و بیش از 280 نفر زخمی شدند. طوفان به حدی بود که دو جرثقیل ساختمانی آسیب دیدند ، یکی از آنها در یک سایت ساختمانی فرو ریخت و خسارت مادی قابل توجهی به بار آورد.

خسارت مادی قابل توجه

علاوه بر وسایل نقلیه آسیب دیده در اثر سقوط اشیا ، درختان از ریشه کنده شدند ، سوله های ورق فلزی تا حدی تخریب شدند و تیرهای برق نیز زمین گرفت و بیش از 26000 خانه از برق محروم شدند. مقامات می گویند نزدیک به 30 خانه فروریخته است.

گردباد دوم جمعه شب با سرعت بیش از 200 کیلومتر در ساعت در شهر سوژو ، نزدیک شانگهای وزش باد ایجاد کرد. گزارشی که مقامات محلی تهیه کرده اند ، چهار کشته و یک مفقود شده و 130 زخمی جزئی را نشان می دهد. تصاویر منتشر شده در شبکه های اجتماعی نشان می دهد که گردبادی سیاه باعث آسیب قابل توجهی در طول مسیر شده است.

در اوایل ماه مه ، طوفانی همراه با وزش شدید باد باعث کشته شدن 11 نفر در شهری در حوالی شانگهای شد.

جهان با AFP

[ad_2]

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *