کاتالونیا در شب tancar l’oci برمی گردد

[ad_1]
L’oci nocturn دوباره شروع به کار می کند ، از یک جشنواره متفاوت شروع می شود و به مدت 15 روز پس از موج عفونت از جوانان به کاتالونیا. جنرالیتات این کار را کرد به دلیل شرایط سخت همه گیر مجبور به بازگشت شد.

با این حال ، این تصمیم تاثیری در جشنواره هایی مانند نخواهد داشت ظالمانه که شروع به گفتن آن به پارک دل فورم خواهد کرد. برای جشن های s’hi apleguin بیش از 500 نفر ، استقلال فعالیت اجباری استدر طی آزمایش آنتی ژن ، PCR منفی تحت نظر به مدت 12 ساعت بدون پذیرش یا گواهی واکسیناسیون از راهنمای کامل Totes les activitats massives hauran برای دنبال کردن این طرح و تکمیل آنها 03:00

دیسکوهای مختلف به دلیل عدم توانایی در رعایت استانداردهای عتیقه تصمیم می گیرند یک هفته بندر را ببرند. از طرف fet ، آنها اخیراً تصاویری از ناقص بودن اقدامات امنیتی در داخل quests را مشاهده کردند که در کمتر از 20 روز بطور مداوم اجرا خواهد شد.

“حکم اعدام”

وزارت بهداشت تصمیم نمایندگان فعالیت شبانه را در جلسه بخش اورژانس در آن زمان توضیح داد. دبیرکل FECASARM ، خواکیم بوآداس ، در یک مخلوط کن درباره دعوت از تروبادا توضیح داده بود که آنها دلیل آن را نمی دانند ، اما باور کنید که قادر به انجام آزمایشات آنتی ژن خواهید بود abans d’entrar و سایر افراد محلی. بواداس در توجه خود به mitjans des de Salou گفت که “اگر طرفدار باشی بزرگترین ویرانی ، احساس مرگ است”.

فدراسیون محلی کاتالان Oktu Nocturn (FECALON) ماه سپتامبر را حمل می کند ، با محکوم کردن عمل غلظت غیرقانونی جوانان ، اقدامی حسی برای اندازه گیری بهداشت و محیط زیست . کارفرما seva را نشان می دهد l’ésser از بخش آسیب دیده خشمگین است. ادعا ، بیش از ماه مه ، من تست آنتی ژن را انجام می دهم ، داشتن یک پلاگین برای بازگشت به داروخانه ها را اولویت می دانم.

BIOCOMSC تخمین می زند که از هر 40 جوان یک نفر طی چند روز آینده به این ویروس آلوده شود.

Castelldefels طرحی را برای “endreçar” l’oci nocturn طراحی می کند

شورای شهرداری Castelldefels ، برای گروه دیگر ، طرحی را برای دو یا سه مجموعه آماده می کند که دیده می شود شب را در منطقه ساحلی شهرداری “به پایان می رساند”. ایکسی هو این روزها جوردی پلانل ، مشاور دولت ، امنیت و تحرک را در دور ارزیابی ریاست جمهوری از این حکم اعلام کرد.

پلانل توضیح داد که تعداد دیسکوها در شهرداری لونتورن ، عمدتا l’Hospitalet و Cornellà de Llobregat ، دریافت که جوانان هر ساله برای ایجاد مشکلات خاص زندگی مشترک به Castelldefels عادت می کنند.

[ad_2]

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *