کاتالونیا شروع به جذب اولین پناهجویان از افغانستان کرد

[ad_1]
کاتالونیا شروع به نزدیک شدن کرد اولین پناهندگان از افغانستانبه زیرا 136 افغان ، 70 خانه و 51 هدیه وجود خواهد داشت ، 54 مورد از سوی Quals menors d’edat. اول می رسند میل مردماز هماهنگی به دست آمده توسط وزارت به دست آمده است.

موقعیت دولت در acollir

پره آراگونس ، رئیس جنرالیت ، گفت که کمک به اولین آسایشگاه های افغانستان دور از “pròpies xarxes d’acolliment و پناهندگی از کیفیت” است.

در طول سفر به مناطق پیرنه با هزینه وزیر بهداشت جوزپ ماریا آرژیمون از آن دفاع کرد این یک تعهد “مسئولیت بشردوستانه” است من توضیح دادم که آنها در حال مذاکره با دولت مرکزی هستند. وی در این پیام تأکید کرد که دولت قادر استاگر پناهجویانی که شما را دنبال می کنند به آن نیاز داشته باشند، fins و tota بیشتر از li با کاتالونیا مطابقت دارد: “این مسئولیت ما در قبال این درام بشردوستانه است.”

اولین نفر وارد بارسلونا شد

برای لحظه ای به آنجا خواهند رفت سیستم ملی d’Asil در بارسلونا، و نه تجهیزات شهری در 50 صندلی برای هدایایی که شورای شهرداری ارائه می دهد مارک سررا، فرمانروای Drets de Ciutadania.

Ara، a la ciutat، ha ha صدها خانواده مهاجرت می کنند و مهاجران را مقصر می دانند یا پناهندگان از 23 کشور مختلف. شورای شهر دقیقاً اعلام کرده است که با حق مشاوره در مورد تمدید نام فعلی راهروهای مهاجران یا پناهندگان ورودی کار خواهد کرد.

D’altra banda، e treballa per ایجاد دفتر فنی شهرداری برای هماهنگی وظایف بین مجموعه و 4 حقوق بگیر که در l’acollida d’mig مهاجران یا پناهندگان دارای خانواده در بارسلونا کار می کنند.

تشک ها کوچکتر هستند

از آن زمان ، 136 مهاجر افغان در چارچوب عملیات تخلیه ارتش اسپانیا و نیروهای بین المللی به ایالت اسپانیا رسیده اند. 32 خانه و 26 هدیه به بارسلونا می رسد، در میان آنها 26 خردسال. 28 خانه و 20 هدیه در Girona وجود دارد، توسط 23 خردسال در حالی بیان شد که به Tarragona hi haurà 10 خانه و 5 هدیه، بین Quals 5 خردسال. از مجموع پناهندگانی که از کاتالونیا دیدن می کنند ، 54 مورد ناچیز هستند ، 45 درصد از کلبه

اسپانیا ماموریت تخلیه را نهایی کرد

دولت اسپانیا به ازای هر کمک مالی اهدا کرده است اینجا ماموریت تخلیه خود را تمام کنید در افغانستان با ورود دو جلد آخر از فرودگاه کابل. در این دو زمینه viatjaven ، گران ترین گروه همکاران و همکاران افغان و خانواده های آنها ، així com آخرین 81 شهروند اسپانیایی که در افغانستان باقی مانده اند، بین پرسنل نظامی و پرسنل l’ambaixada. در جریان این عملیات ، نیروهای مسلح اسپانیا در مجموع 1900 پرسنل افغان را از اسپانیا ، پرتغال ، واحدهای املاک ، اتحادیه اروپا و ناتو به همراه هزینه های دیپلماتیک برای این کشور تخلیه کردند.[ad_2]

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *