کازادو از “بدترین دولت” دموکراسی انتقاد می کند

[ad_1]
رئیس حزب PP ، پابلو کاسادو ، این سه شنبه علیه دولت پدرو سانچز ، که وی توصیف کرد “بدترین” در تاریخ دموکراسی ، و که ، به گفته وی ، با “سه ویژگی” تعریف می شود: “دروغ” ، “بی کفایتی” و “استکبار”.

کازادو در یک کنفرانس مطبوعاتی که در آن او از اولین رئیس اجرایی ائتلاف برای امسال حسابداری کرد ، اطمینان داد اسپانیا پنج بحران “همپوشانی” را تجربه می کند: سلامت با ویروس کرونا ویروس کرونا ، اجتماعی ، اقتصادی ، نهادی و سیاسی ، و اشاره کرد که آنها اسپانیا را “با بدترین دولت ممکن” گرفتار کرده اند.

کاسادو نخست وزیر پدرو سانچز را متهم کرد دروغ در مورد “برای عهد و پیمان که گفت که انجام نمی دهد و بعداً “در” مصرف خواهد کردتعداد قربانیان و آلوده “را در همه گیر پنهان کنید و یک دروغ در مورد کمیسیون خبرگان “که مجبور به اعتراف به وجود آن نبودند”.

او همچنین او را بی لیاقت خواند زیرا “از مدیریت مشکوک” ، “مخفی شدن در جوامع خودمختار” و سوaging مدیریت خرید تجهیزات پزشکی در ابتدای شیوع بیماری همه گیر ، از جمله چیزهای دیگر ، “بد مدیریت بود”. .

کاسادو هشدار داد: “چه کسی دولت را کنترل می کند ، پارلمان است”

و او همچنین اطمینان حاصل می کند که مدیر اجرایی “استکبار” را برای خاموش کردن مجلس و تغییر ارزیابی اجرای برنامه انتخاباتی خود به متخصصان مستقل “انتخاب شده” با دست تعیین می کند. از این نظر ، آن را به یاد آورد “چه کسی دولت را کنترل می کند پارلمان است.”

در این رابطه ، وی یادآوری کرد که مدیر اجرایی کمیسیون تحقیق در مورد مدیریت همه گیری را وتو کرده است. با این حال ، او امیدوار است که دولت پدرو سانچز باید حساب های خود را به دادگستری ارائه دهد به دلیل شکایت از متخصصان بهداشت ، همانطور که در سایر کشورهای همسایه اتفاق می افتد.

کازادو همچنین گفت حزب او چنین کاری خواهد کرد کمیسیونی برای نظارت بر وجوه اروپایی که وارد اسپانیا می شوند برای کاهش اثرات همه گیری و هشدار داد که “اگر هیچ شفافیت و پاسخگویی” کمک به اسپانیایی ها ، نه به دولت “وجود نداشته باشد ،” هیچ یک “اتفاق نمی افتد.

به گفته رهبر حزب PP ، این کمیسیون متشکل از وزرای سابق ، دبیران دولت سابق ، مدیران کل سابق صندوق ها ، اعضای پارلمان اروپا ، نمایندگان مجلس و سناتورها خواهد بود. وی هشدار داد: “هنگامی كه اشاره به حمایت ، خودسری یا اقدامات نامنظم وجود داشته باشد ، حزب PP آنها را محكوم خواهد كرد ، زیرا آنچه در مورد فرمان سلطنتی می دانیم هشدار دهنده است.”

حمایت PP از قانونی برای تقویت تاج

کاسادو نیز در مورد تاج حکم کرد و این را اعلام کرد دولت قادر خواهد بود روی حمایت PP “برای هر اقدامی که رئیس دولت و سلطنت را تقویت کند” حساب کند قبل از حملات “شرکای” سانچز. در این مرحله ، او از PSOE خواست تا علناً بگوید “طرف چه کسی است”.

برای رئیس جمهور “محبوب” ، بهترین راه برای تقویت تاج در قانون آلی است و نه با اصلاح مگنا کارتا ، زیرا معتقد است که اکنون زمان باز کردن “جعبه پاندورا” اصلاح قانون اساسی نیست ، زیرا معتقد است که نه گفتگو کنندگان و نه اکثریت نیاز به چنین کاری ندارند.

وی بار دیگر از سلطنت فیلیپه ششم دفاع كرد ، كه به گفته وی شش سال پیش از سلطنت تاكنون “تجدید شده” و “متعهد به شفافیت” و اصول “اخلاقی” بود.

بحران اجتماعی ، اقتصادی و نهادی

علاوه بر بحران ویروس کرونا ، که به گفته وی ، مجریه به خوبی انجام نداده است ، کازادو سانچز را مسئول بحران اجتماعی دانست، به ویژه بحران مهاجرت هفته های اخیر ، که به گفته وی به دلیل “تأثیر تجدیدنظر دولت” بود.

او همچنین از بحران آموزشی که به اصطلاح آغاز شد شکایت کرد “قانون Celaá” و یادآوری کرد که به محض انتشار ، PP به دادگاه قانون اساسی متوسل خواهد شد.

در مورد بحران اقتصادی ، رهبر PP نشان داد بسیار انتقادی نسبت به “کاهش وحشیانه تولید ناخالص داخلی” ، “افزایش کسری بودجه عمومی” و “بیکاری“با” زباله “و” مالیات بالاتر “. “از این نظر ، او پیش بینی می کند که باید از آنها کاسته شود.

وی همچنین از بحران نهادی که کشور در آن تجربه کرده شکایت داشت و از جنبه های دیگر ، سانچز را به دلیل “سفیدکاری بیلدو” و “رویکرد زندانیان ETA به کشور باسک” انتقاد کرد.

او در مورد کاتالان ها به او اطمینان داد “چیزی” را به آنچه دولت در مورد عفو احتمالی زندانیان از “دادگاهها” می گوید باور نکن، به همین دلیل وی مجدداً هشدار داد كه حزب وی در صورت تأیید به دادگاه قانون اساسی متوسل خواهد شد ، زیرا معتقد بود كه قانون بخشودگی مورد نقض قرار خواهد گرفت ، كه برای دادن این اندازه به توبه محكوم لازمه ، در پرونده اجرا نشده است.

در تمدید شورای عمومی دادگستری (CGPJ) ، کاسادو بار دیگر درخواست خود را برای مذاکره تکرار کرد: پیمانی بین PP و PSOE ، حزب را به پابلو ایگلسیاس واگذار کرد.

رهبر PP نیز تغییر شکل داده است فقدان پیمان های دولتی با حزب اصلی مخالف در زمینه های بهداشت ، اقتصاد ، امنیت یا بازسازی ، اما او اطمینان داد که “او با کمک دست در مورد فوری ترین موضوعات مربوط به اسپانیایی ها ادامه می دهد.

کمپین رسانه های اجتماعی

از سوی دیگر ، “محبوب” این سه شنبه آغاز شد a کمپین رسانه های اجتماعی برای دولت. در یک ویدیو ، PP به دولت پدرو سانچز “تعلیق” می دهد.

آنها در یک فیلم منتشر شده در حساب توییتر حزب در سراسر کشور ، آنها پیشنهادهای کاسادو را به دولت و پاسخ های دریافت شده از قوه مجریه را به خاطر آوردند.

علاوه بر بحران ویروس کرونا ، که به گفته وی ، مجریه به خوبی انجام نداده است ، کازادو سانچز را مسئول بحران اجتماعی دانست، به ویژه بحران مهاجرت هفته های اخیر ، که به گفته وی به دلیل “تأثیر تجدیدنظر دولت” بود.

او همچنین از بحران آموزشی که به اصطلاح آغاز شد شکایت کرد قانون Celaá و یادآوری کرد که به محض انتشار ، PP به دادگاه قانون اساسی متوسل خواهد شد.

در مورد بحران اقتصادی ، رهبر PP نشان داد بسیار انتقادی نسبت به “کاهش وحشیانه تولید ناخالص داخلی” ، “افزایش کسری بودجه عمومی” و “بیکاری”“با” زباله “و” مالیات بالاتر “. “از این نظر ، او پیش بینی می کند که باید از آنها کاسته شود.[ad_2]

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *