کدام جامعه سختگیرانه ترین محدودیت ها را دارد

[ad_1]


پایان وضعیت اضطرابی به معنای کاهش محدودیت ها در اکثر جوامع خودمختار بود ، زیرا بسته شدن محدوده ، منع رفت و آمد و محدودیت در جلسات تنها در صورتی قابل اعمال است که توسط دادگاه های بالاتر هر منطقه تأیید شود.

با این حال ، پس از چند هفته تنش زدایی و تفکر آشکار در مورد تابستان ، موج جدیدی از عفونت ها ، که عمدتاً توسط جوانترین گروه هایی از افراد که هنوز واکسینه نشده اند ، ایجاد می شود ، دولت های خودمختار را مجبور می کند تا انعطاف پذیری را متوقف کرده و محدودیت های ظرفیت را محدود کنند. زندگی و مهمان نوازی ، حتی دوباره به زندانهای شهرداری روی آورد. به یک معنا ، آیا دولتهایی وجود دارند که سختگیرانه تر از دولتهای دیگر هستند؟ تفاوت بین اقدامات اعمال شده توسط هر جامعه چیست؟

نمودارهای زیر نشان داده شده است – به صورت ساده شده برای سهولت مقایسه. اطلاعات بیشتر در متدولوژی – شش حوزه مهم که هر منطقه در آن تصمیم می گیرد: محدود کردن محیط ، منع رفت و آمد ، محدود کردن اجتماعات اجتماعی – در فضاهای عمومی و خصوصی – و میزان باز بودن زندگی شبانه ، مهمان نوازی و تجارت.

محدودیت ها در جوامع خودمختار چگونه است؟

وضعیت اپیدمیولوژیک برای تصویب محدودیت های حرکتی یا اعمال محدودیت های جلسه بسیار مهم است. برعکس ، برای این اقدامات که بر بارها و رستوران ها تأثیر می گذارد ، معیار بین جوامع مختلف خودمختار متفاوت است.

نمودار زیر به شما اجازه می دهد تا مناطق را بر اساس فرکانس تقسیم کنید توسط انجمن خودمختار اطلاع داده شده است.

محدودیت در جزایر بالئاریک ، جزایر قناری ، سئوتا و ملیلیا

خارج از شبه جزیره ، مجمع الجزایر بلئاریک و جزایر قناری تصمیم می گیرند محدودیت های جزیره به جزیره را اعمال کنندبه بنابراین ، بسته به زمان همه گیری که در آن قرار دارند ، ممکن است ساکنان مکان هایی مانند تنریف ، لا پالما ، مایورکا ، ایبیزا یا فوئرتونتورا سفرهای محدودی به جزایر مجاور داشته باشند.

همین امر در مورد ساعات کار فروشگاه یا محدودیت جلسات در فضاهای عمومی و خصوصی.

با توجه به ویژگی های Ceuta و Melilla ، محدودیت های آنها همیشه از نظر جابجایی شهری است.

در اینجا نحوه تهیه این اطلاعات آمده است

برای اینکه بتوان محدودیت ها را بین جوامع مقایسه کرد ، لازم است که محدودیت ها را استاندارد کرده و اقدامات مختلف را در سطوح محدودیت گروه بندی کرد. این یک کار پیچیده به دلیل معیارهای متفاوت و متغیر برای هر خودمختاری است. اما ساده سازی اندازه گیری ها در a مقیاس 1 تا 5 مقایسه محدودیت ها را آسان تر می کند در هر منطقه.

به عنوان یک قانون کلی، زمانی انتخاب می شود که حداکثر محدوده را بر بخش قابل توجهی از جمعیت تأثیر بگذاردبه به دلیل ویژگی های خاص ، جزایر جداگانه و همچنین شهرهای خودمختار سئوتا و ملیلیا تجزیه و تحلیل می شوند.

بسته شدن. حداقل سطح محدود کننده (1) ایجاد یک محیط مستقل – به عنوان آزادی وسیع رفت و آمد در مناطق بزرگتر – و به عنوان حداکثر محدودیت (5) زندان شهرداری در نظر گرفته می شود.

محدودیت برای مناطق اعمال شده توسط مادرید با نرخ کمتری ظاهر می شود ، زیرا جمعیت کوچکتری را تحت تأثیر قرار می دهد و همچنان به تحرک در سایر نقاط شهر ادامه می دهد. در مورد جزایر ، آنها به دلیل ماهیت جزیره ای خود محدود کننده ترین استان محسوب می شوند.

مقررات حکومت نظامی وخاموشی در ساعت معین شب. زمان شروع محدود کننده تر در نظر گرفته می شود. بنابراین ، حداقل قانون محدود کننده آن است که از نیمه شب شروع می شود – که در حال حاضر توسط هیچ جامعه ای استفاده نمی شود – و محدود کننده ترین آن است که از ساعت 20:00 شروع می شود. در وسط جدول محدودیت هایی وجود دارد که از ساعت 22:00 شروع می شود و با توجه به بازه زمانی که تمدید می شوند ، تکمیل می شود.

جلسات جلسات به دو دسته تقسیم می شد: در فضای عمومی ، جایی که بارها و رستوران ها نیز در آن گنجانده شده است ، و در فضای خصوصی. در صورت عدم تمایز صریح از دولت ، محدودیت به طور مساوی بر هر دو حوزه تأثیر می گذارد.

از سوی دیگر ، و به منظور همگن سازی سطوح و تفاوت های ظریف متعدد مندرج در فرمان های منطقه ای ، معیار جمعیت قابل توجهی که در بالا ذکر شد اعمال می شود.

بهبود. امکان مصرف داخلی و / یا خارجی و مهلت ها در نظر گرفته می شود ، اما ظرفیت آن در نظر گرفته نمی شود.

تجارت. فقط مراکز خرده فروشی غیر ضروری و فروشگاه های بزرگ در نظر گرفته می شود. نمودارها درجه بندی اول را در اینجا مشخص می کنند: بسته به زمان بسته شدن ، از 1 تا 3. سطح 4 زمانی منظور می شود که مراکز خرید از کار بیفتند و سطح 5 برای تعطیلی کامل در نظر گرفته شده است.

[ad_2]

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *