کدام جامعه سخت ترین محدودیت ها را دارد

[ad_1]


پایان وضعیت اضطراب به معنای کاهش محدودیت ها در اکثر جوامع خودمختار است ، زیرا بسته شدن محیط ، محدودیت ممنوعیت عبور و مرور و ملاقات ها فقط در صورت اعمال مجازات توسط دادگاه های عالی هر منطقه اعمال می شود.

پس از چندین هفته تنش زدایی و باز شدن تابستان ، موج جدیدی از عفونت ها که عمدتا توسط جوانترین گروه افرادی که هنوز واکسینه نشده اند ، رانده می شود ، دولت های خودمختار را وادار می کند تا انعطاف پذیری را متوقف کنند و ظرفیت ها ، محدودیت های زندگی شبانه و مهمان نوازی را محدود کنند ، بازداشت های شهرداری حتی دوباره متوسل شد به تعبیری آیا دولت هایی وجود دارند که نسبت به دیگران سختگیرتر باشند؟ تفاوت وضع شده توسط هر جامعه چیست؟

نمودارهای زیر را نشان می دهد – در یک فرم ساده برای تسهیل مقایسه. اطلاعات بیشتر در این روش – شش منطقه مهم که هر سرزمین در آن تصمیم می گیرد: محدودیت های پیرامونی ، محدودیت زمانی منع رفت و آمد ، محدودیت در اجتماعات اجتماعی – چه در فضاهای عمومی و چه در فضای خصوصی – و میزان باز بودن زندگی شبانه ، مهمان نوازی و تجارت.

محدودیت ها در جوامع خودمختار چیست؟

وضعیت اپیدمیولوژیک برای تصویب محدودیت های تحرک یا اعمال محدودیت در جلسات بسیار مهم است. برعکس ، در معیارهایی که بارها و رستوران ها را تحت تأثیر قرار می دهد ، معیار بین جوامع مختلف خودمختار متفاوت است.

نمودار زیر به شما امکان تقسیم مناطق را با توجه به فرکانس می دهد اعلان شده توسط انجمن خودمختار.

محدودیت در جزایر بالئاریک ، جزایر قناری ، سئوتا و ملیلا

در خارج از شبه جزیره ، مجمع الجزایر بالئار و جزایر قناری اعمال محدودیت های جزیره به جزیره را انتخاب می کنند. بنابراین ، بسته به زمان همه گیری که در آن واقع شده اند ، ساکنان مکانهایی مانند تنریف ، لا پالما ، مایورکا ، ایبیزا یا فورتونتورا ممکن است سفر محدودی به جزایر همسایه داشته باشند.

در مورد همین ساعات کار فروشگاه یا محدودیت در جلسات در فضاهای عمومی و خصوصی.

با توجه به ویژگی های سئوتا و ملیلا ، محدودیت های آنها از نظر تحرک همیشه شهری است.

به این ترتیب این اطلاعات تهیه می شود

برای اینکه بتوان قیود بین جوامع را مقایسه کرد ، لازم است محدودیت ها را استاندارد کرده و اقدامات مختلف را در سطوح محدودیت گروه بندی کنیم. این وظیفه پیچیده ای است که به دلیل معیارهای متفاوت و متغیر هر خودمختاری انجام می شود. اما ساده سازی اندازه گیری ها در a یک مقیاس از 1 تا 5 مقایسه محدودیت ها را تسهیل می کند در هر منطقه

به عنوان یک قانون کلی، هنگامی که قسمت قابل توجهی از جمعیت را تحت تأثیر قرار می دهد ، برای استفاده از حداکثر حد انتخاب شده است. با توجه به ویژگی های خاص آنها ، جزایر به طور جداگانه و همچنین شهرهای خودمختار سوتا و ملیلا مورد تجزیه و تحلیل قرار می گیرند.

قفل کردن. کمترین سطح محدودیت (1) ایجاد یک محیط مستقل در نظر گرفته شده است – زیرا امکان حرکت گسترده در مناطق بزرگتر را فراهم می کند – و به عنوان حداکثر محدودیت (5) بازداشت شهرداری.

محدودیت مناطق اعمال شده توسط مادرید کمتر به نظر می رسد ، زیرا جمعیت کمتری را تحت تأثیر قرار می دهد و همچنان امکان تحرک در سایر مناطق شهر را فراهم می کند. در مورد جزایر ، آنها به دلیل جزیره ای بودن جز a محدود کننده ترین استان محسوب می شوند.

مقررات حکومت نظامی وخاموشی در ساعت معین شب. زمان شروع محدودتر است. بنابراین ، کمترین قانون محدود کننده قانونی است که از نیمه شب شروع می شود – که در حال حاضر توسط هیچ جامعه ای استفاده نمی شود – و محدودترین آن قانونی است که از ساعت 20:00 شروع می شود. در وسط جدول محدودیت هایی است که از 22:00 شروع می شود ، که با توجه به بازه زمانی که گسترش می یابد فارغ التحصیل می شوند.

جلسات جلسات به دو دسته تقسیم می شدند: در فضای عمومی ، که بارها و رستوران ها نیز در آن گنجانده می شوند و در فضای خصوصی. اگر تمایز واضحی از طرف دولت وجود نداشته باشد ، در نظر گرفته می شود که محدودیت به طور مساوی بر هر دو حوزه تأثیر می گذارد.

از طرف دیگر ، به منظور همگن سازی بسیاری از سطوح و ظرایف موجود در احکام منطقه ای ، معیار جمعیت قابل توجهی که در بالا ذکر شد اعمال می شود.

بهبود. احتمال مصرف داخلی و / یا فضای باز و محدودیت زمان در نظر گرفته می شود ، اما ظرفیت نیز در نظر گرفته نمی شود.

تجارت فقط فروشگاه های غیر ضروری خرده فروشی و دپارتمان در نظر گرفته می شوند. در اینجا نمودارها شاخه درجه اول را مشخص می کنند: بسته به زمان بسته شدن از 1 تا 3. سطح 4 به زمانی که مراکز خرید متوقف می شوند اختصاص دارد و سطح 5 نیز برای تعطیلی کامل اختصاص داده شده است.

[ad_2]

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *