“گرمای بیش از حد ناشی از جو بایدن در ایالات متحده خطرناک است”

[ad_1]

مزمن در اروپا با این همه ارادت ، مراقب خواهیم بود تا برنامه هزینه های رئیس جمهور جو بایدن را مورد انتقاد قرار ندهیم. از طرف دیگر ، بیایید در مورد بن بست های مالی جو بایدن ، که در حال پرتاب قوطی های گاز به یک اقتصاد پر رونق است ، تعجب کنیم.

این رقم در سه ماهه اول سالانه 6.4 درصد افزایش یافته است ، که این مانع ارسال جو بایدن برای چک در سراسر آمریکا نیست. در نتیجه ، درآمد کل آمریکایی ها در سه ماهه اول سال 2021 با 11.2 درصد افزایش نسبت به میانگین سال 2020 – به دلیل نقل و انتقالات اجتماعی بی سابقه است ، که اکنون بیش از یک چهارم درآمد آمریکا را تشکیل می دهد (27 ، 6 درصد برای دقیق) جو بایدن برای توجیه سیاست تحول آفرینانه خود ، مجبور شد افسانه ای را ابداع کند ، افسانه ای که آمریکا ویران کرده است – توسط کوید – همانطور که فرانکلین دلانو روزولت آن را ویران شده در دوران رکود بزرگ می دانست. این اشتباه است. آقای بایدن 2020 و 2021 را اشتباه می گیرد.

“رونق اجتناب ناپذیر پسا همه گیری”

پسندیدن خلاصه در سرمقاله از مجله ی وال استریت (27 آوریل) ، “عذرخواهی کاخ سفید ، با این استدلال که وی به دلیل کوید ، آشفتگی را به ارث برده است ، پوچ است. تولید واکسن از قبل برنامه ریزی شده بود. اقتصاد نیز از ژوئیه گذشته در حال رشد است. تجارت روزانه را می نویسد ، که یادداشت می کند: “رونق اجتناب ناپذیر پسا همه گیری اتفاق افتاده است. در صورت پیروزی آقای ترامپ نیز همین اتفاق می افتاد. “غرغر کرد مجله ی وال استریت.

مقاله برای مشترکین ما محفوظ است همچنین بخوانید صد روز جو بایدن: طرح تشویقی ریاست جمهوری ایالات متحده تأثیرات مثبتی بر رشد جهانی خواهد داشت

آمریکایی ها با خوشحالی چک های بایدن را نقد کردند ، اما توجه داشته باشید: آیا این پول از آسمان واقعا مفید است ، در حالی که درآمد آنها از دستمزد (حاصل فعالیت اقتصادی) در سال های 2019 و 2020 با وجود Covid ثابت بود و در ابتدای سال 4 درصد افزایش یافت؟ با احتیاط ، آنها معادل دو سوم از نقل و انتقالات اجتماعی که دریافت می کنند را کنار می گذارند ، و با اشتباه درک می کنند که در سیاره مالی مشکلی وجود دارد. بنابراین ، میزان پس انداز آنها که در سال 2019 7.5 درصد بود ، در سال 2020 به 16.3 درصد افزایش یافت و در اوایل سال 2021 به سطح زیاده خواه 21 درصد رسید.

اعداد و ارقام حیرت آور است. مجموع سه برنامه جو بایدن 5.9 تریلیون دلار ، بیش از یک چهارم تولید ناخالص داخلی ایالات متحده است

اعداد و ارقام حیرت آور است. سه برنامه جو بایدن (ضد کووید ، زیرساخت ، رفاه) بالغ بر 5.9 تریلیون دلار یا بیش از یک چهارم تولید ناخالص داخلی ایالات متحده (تولید ناخالص داخلی) است ، به علاوه 900 میلیارد دلار در پایان سال رای داده شد. دسامبر در منطقه ای. البته ، همه اینها به طور کامل رای گیری نشده است ، برنامه های زیربنایی و حمایت از کودکان حداقل در دو دوره توزیع می شود ، اما دارایی های عمومی ایالات متحده در حال حاضر در شرایطی هستند که قابل درک نیست.

شما 32.65٪ از این مقاله را برای خواندن دارید. بقیه فقط برای مشترکان است.

[ad_2]

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *