گیزلین مکسول پس از رد درخواست وثیقه خود در زندان باقی خواهد ماند

[ad_1]
جیسلین مکسول انگلیسی ، متهم در نیویورک در به جفری اپستین ، سرمایه دار مالی ، در یک توطئه خشونت جنسی کمک کنید برای نوجوانان پس از آنکه قاضی روز دوشنبه درخواست وی برای ترک 28.5 میلیون دلار وثیقه را رد کرد ، در زندان ادامه خواهد داد.

قاضی فدرال آلیسون ناتان ، که قبلاً آزادی ماکسول را در ژوئیه گذشته انکار کرده بود ، با توجه به اینکه انگلیس ها لغو می کنند ، دوباره این پیشنهاد را رد کرد خطر قابل توجه پرواز با توجه به شرایط آن ، گذرنامه های خارجی و سنگین بودن اتهامات که بر شما سنگین می شوند

ناتان در خلاصه ای از تصمیم خود متذکر می شود که هیچ یک از مطالب ارائه شده در این ضمیمه جدید این واقعیت را تغییر نمی دهد.

یک وام 28.5 میلیون دلاری

ماکسول خواسته بود با قرار وثیقه آزاد شود در ازای 28.5 میلیون دلار و توسط یک محافظ خصوصی محافظت می شود تا اطمینان حاصل شود که وی نیویورک را با پیش بینی روند برنامه ریزی شده در ژوئیه 2021 ترک نخواهد کرد.

در اسناد دادگاه که توسط ماکسول ثبت شده نیز اشاره شده است که وی بوده است با یک شهروند ایالات متحده ازدواج کرده است، چیزی که در موارد قبلی از زمان دستگیری اپستین در سال 2019 فاش نکرده بود ، او سعی کرد از شوهرش در برابر آزار و اذیت ، خسارت مالی یا سایر خطرات محافظت کند.

جیسلین مکسول ، همدست میلیاردر جفری اپستین کیست؟

از 28.5 میلیون دلار که او به عنوان وثیقه ارائه داد ، 22.5 نمایانگر کلیه دارایی هایی است که ماکسول و همسرش دارند، نام آنها از سند عمومی حذف شده است ، در حالی که پنج میلیون نفر دیگر از “دوستان نزدیک و اعضای خانواده” متهم آمده اند ، که آنها نیز در متن وجود ندارد.

اگرچه وکلای متهم اصرار دارند که ماکسول هنگام دستگیری از مقامات آمریکایی پنهان نماند ، این زن انگلیسی در تاریخ 2 ژوئیه در یک عمارت در یک منطقه کم جمعیت در نیوهمشایر دستگیر شد و به گفته پلیس ، او با دیدن ورود نیروهای امنیتی سعی در فرار از خانه داشت.

در “پرونده اپشتین” شرکت می کند

ماکسول 58 ساله ، متهم شده توسط دادستانی ایالات متحده در جنوب نیویورک “کمک” اپستین. برای “سوit استفاده و سو the استفاده جنسی” از دختران بین سالهای 1994 و 1997 ، علاوه بر دروغ عدالت در مورد این موضوع.

خاص ، با شش اتهام روبرو است ، از جمله حمل و نقل افراد زیر سن قانونی با قصد انجام فعالیت جنسی جنایی و دروغ پردازی ، چیزی که وی انکار می کند.

دفاعیات ماکسول ، شریک و شریک سابق اپشتین ، در ماه ژوئیه استدلال کرده بود که باید به او ضمانت داده شود زیرا وی از سال 1991 در ایالات متحده زندگی می کند ، با این کشور ارتباط دارد و “بیش از یک سال است که با اپستین ارتباط ندارد. . دهه است و هرگز به جرمی متهم نشده است (…) و همیشه ادعاهای ادعای سو m رفتار را رد کرده است. ”

[ad_2]

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *