یک سال پس از مرگ برونا تیلور ، نزدیکان وی خواستار عدالت هستند

[ad_1]

تظاهراتی به یاد Breona Taylor ، نزدیک میدان جفرسون در لوئیزویل ، کنتاکی ، شنبه ، 13 مارس.

یک سال پس از مرگ برونا تیلور ، یک زن جوان سیاه پوست در آپارتمان خود توسط پلیس در لوئیزویل ، که خواستار عدالت و اصلاح پلیس ایالات متحده بود ، به ضرب گلوله کشته شد ، شنبه (13 مارس) در ایالات متحده بازتاب یافت.

صدها معترض در لوئیزویل ، کالیفرنیا تجمع کردند و اقوام خود را به جشن اولین سالگرد فراخواندند. “ما کارمان تمام نشده است ، ما باید به جلو حرکت کنیم”، همسر زن جوان ، كنت واكر را كه شاهد فاجعه بود ، آزاد كرد.

همچنین بخوانید مرگ برونا تیلور: افسر پلیس متهم خود را بی گناه دانست

در این موکب کمیل باسک ، زن 50 ساله آفریقایی تبار آمریکایی که از آتلانتا به عمد آمده بود ، شرکت کرد. “به نمایندگی از کسانی که دیگر صدایی ندارند زیرا قلب آنها از تپیدن باز ایستاده است”. “این می تواند من باشد ، ممکن است کسی در خانواده من باشد.”او به خبرگزاری فرانسه گفت ، صدای او از احساس خفه شد. یک سال می گذرد و عدالت هنوز عملی نشده است ».پشیمان شد.

در 13 مارس 2020 ، پلیس در چارچوب تحقیقات قاچاق مواد مخدر علیه دوست پسر سابق وی ، نیمه شب به خانه برونا تیلور ، پرستار 26 ساله حمله کرد. دوست جدید او ، آقای واکر ، معتقد است که آنها دزد هستند و با یک اسلحه متعلق به قانون شلیک می کنند. سه افسر تلافی کردند و برونا تیلور حدود 20 بار مورد اصابت گلوله قرار گرفت. پلیس دستوری دریافت کرده است “من نمی زنم”که به آنها اجازه می دهد بدون هشدار درب را بشکنند. آنها ادعا می کنند که خود را به همان روشی اعلام کرده اند ، که آقای واکر مخالفت می کند.

بایدن یک طرح عمده اصلاحات پلیس را تبلیغ می کند

در اواخر سپتامبر ، دادگستری کنتاکی اعلام کرد که پلیس به دلیل مرگ زن جوان تحت پیگرد قانونی قرار نخواهد گرفت. فقط یکی از آنها به خطر افتادن همسایگان م متهم شدمن تیلور ، تصمیم قضاوت شد “توهین آمیز و رسوا” از خانواده اش

امیدهای بستگان وی اکنون به عدالت فدرال بستگی دارد ، که تحقیقات را در ماه مه آغاز کرد. “FBI در لوئیزویل همچنان به نتیجه گیری مناسب وی متعهد است.”، مدیر او رابرت براون روز شنبه در بیانیه ای گفت “پیشرفت چشمگیر”.

همچنین بخوانید در ایالات متحده ، بدون پیگرد قانونی پلیس شلیک کننده برونا تیلور ، خشم دوباره زنده شده است

جو بایدن ، رئیس جمهور ایالات متحده ، به نوبه خود اظهار تأسف کرد: “مرگ غم انگیز” و بر اهمیت طرح گسترده اصلاحات پلیس که در مجلس نمایندگان تصویب شد اما در سنا به تأخیر افتاد ، تأکید کرد ، جایی که جمهوری خواهان اقلیت مسدود کننده دارند. “ما باید به تصویب این اصلاح مهم پلیس در کنگره ادامه دهیم ، من همچنان به امضای آن متعهد هستم.”، او توییت کرد.

برای پایان دادن به شکایت خانواده ممن تیلور در پرونده های مدنی ، تالار شهر لوئیزویل موافقت کرد 12 میلیون دلار به او پرداخت کند و اولین اصلاحات پلیس او را آغاز کند.

جهان با AFP

[ad_2]

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *