ACCEM آماده پذیرش پناهندگان از افغانستان است

[ad_1]
حیاط مرکز پذیرش ACCEM در سیگوئنزا پر از زندگی است اینجا محل ملاقات همه ساکنان آن است. بسیاری از آنها پناهندگان کشورهای مختلف در همه قاره ها و دیگر مهاجران در معرض خطر محرومیت اجتماعی هستند. مدیریت این مرکز تأیید می کند که وزارت شمول ، تامین اجتماعی و مهاجرت هنوز با آنها تماس نگرفته است. این مجموعه ، که به خوزه لوئیس اسکریوا وابسته است ، وظیفه توزیع همه پناهندگان در سرزمین ملی را بر عهده دارد. دولت مرکزی تأیید می کند که اسپانیا “حدود 50 مورد” را می پذیرد پناهندگان افغان

مکان های اشغال شده

این مرکز عملا 60 مکان اشغال شده دارد. مسئول ، آنا بلن سانز ، تأیید می کند که آنها آماده پذیرایی از افراد بیشتر به صورت استثنایی هستند ، همیشه تضمین می کند استقبال شایسته: “به طور کلی و به عنوان یک مرکز برای پذیرایی از افراد لازم آماده و آماده هستیم”. در اینجا در این مرکز ، آنها همه چیز را از محل اقامت ، غذا و درس اسپانیایی گرفته تا مشاوره حقوقی و کمک روانی ارائه می دهند. باید در نظر داشت که آنها همچنین می توانند خانواده های کامل با افراد زیر سن قانونی را بپذیرند ، “بسیاری از آنها تحت تأثیر جنگ قرار می گیرند.”

این مرکز دارای 60 مکان اشغالی است ، اما آنها آماده پذیرش افراد بیشتری هستند و استقبال شایسته ای را تضمین می کند

مسئول ACCEM در Castile-La Mancha ، براولیو کارلس، تأیید کنید که “ما از افرادی که از ما درخواست می کنند مراقبت خواهیم کرد. بر اساس این گفتگو ، ما برای همبستگی و سخاوت ، مانند همیشه تلاش خواهیم کرد. به محض اینکه وزارتخانه تعداد افرادی را که به ما اطلاع می دهند به ما اطلاع می دهد. برای ما ما می توانیم در ماه مارس با ما تماس بگیریم “.

تجربه بیش از 30 سال

ACCEM، انجمن مهاجران کاتولیک اسپانیا ، بیش از 30 سال است که در بلغارستان کار می کند و در کمک به مردم در بحران های مختلف بشردوستانه ناشی از درگیری های بین المللی یا بلایای طبیعی تجربه دارد. به عنوان مثال ، در سال 1999 ، در طول جنگ کوزوو ، آنها از 130 نفر استقبال کردند ، در حالی که این مرکز فقط برای خدمت به 20 نفر آماده بود.

در طول جنگ کوزوو ، این مرکز 130 نفر را در خود جای داد

هیئت مدیره و شهرداری های مختلف در کاستیلا مانچا مانند گوادالاخارا نیز منابع خود را در اختیار دولت مرکزی قرار می دهند تا به شهروندان افغان نیازمند خدمات رسانی کنند.

[ad_2]

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *