Díaz کار می کند تا فضایی را در سمت چپ PSOE اضافه کند

[ad_1]
معاون دوم نخست وزیر ، یولاندا دیاز اذعان می کند که در حال انجام “ماموریت” برای ایجاد “فضای” جدید است که نیروهای چپ PSOE را به هم متصل می کند. برای “تحریک” رای دهندگان مترقی با “پروژه کشور” برای سومین قرن اول قرن 21 که از دموکراسی ، دستمزدهای مناسب و دسترسی به مسکن و سایر جنبه ها صحبت می کند. او این کار را این پنجشنبه شب در مصاحبه با هورا 25 ، در Cadena Ser انجام داد.

دیاز در پاسخ به این س ifال که آیا این “فضای جدید” در انتخابات عمومی بعدی از United Podemos پیشی می گیرد یا خیر ، گفت “مرز” را دوست ندارد و شما باید “جسور” باشید و “ذهن و تخیل بالایی برای انجام کارهای مختلف” داشته باشید. . در آنچه متبلور می شود – اگر یک مهمانی ، یک پلت فرم جدید و غیره – چیزی خواهد بود که بعداً مشاهده می شود.

شماره سه دولت ائتلاف کنونی این را تضمین می کند هدف نهایی تغییر زندگی مردم است: “من فکر می کنم یک مأموریت وجود دارد ، من روی آن کار می کنم ، که مربوط به ساخت یک پروژه ملی برای این دهه است. من با تمام دقت و عشق این کار را انجام خواهم داد. هیچ چیز شگفت انگیزتر از مجموع تنوع وجود ندارد

کار کنید تا راست افراطی حکومت نکند

“ما با راست افراطی در این کشور و با PP ربوده شده توسط راست افراطی مشکل داریم.”گفت دیاز ، وی افزود که کار خواهد کرد تا وکس در اسپانیا حکومت نکند.

معاون دوم رئیس جمهور دفاع کرد که کار تشکیل اتحاد چپ PSOE توسط تشکیلات فعلی انجام نمی شود زیرا “عملیات حزب کار نمی کند” و خواستار شنیدن مردم شد.

دیاز اضافه کرد: “فضاهای موفقیت آمیز از پایین ساخته شده اند نه از بالا.” ، او بر لزوم “زیاد گوش دادن و همدلی بسیار” تاکید می کند.

[ad_2]

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *