Do Praza da Quintana eo Cebreiro، testemuñas da volta dvama poklonnici

[ad_1]
ای سالگرد تلویزیون اسپانیا در گالیسیا قاب با Ano Xacobeo. Tamen 1971 سال مقدس بود. هیچ برنامه ویژه سالگردی وجود ندارد ، ما برای کجا در Praza da Quintana هستیم زائران وارد پورتا سانتا می شوند، نه Cebreiro ، به طور عمده ورودی کامینو در گالیسیا.

در 160 کیلومتری سانتیاگو یک دروازه نمادین وجود دارد ، دو زائر در گالیسیا در دروازه هستند. O Cebreiro اولین محل استقرار گالیسیایی در مسیر Jacobian فرانسه است اخطارها یا rexurdir Camiño neste را می بینند.

تعداد در حال افزایش است

از نظر مسمومیت دو سال قبل از همه گیری هجوم نمی آورد ، اما تعداد زائران در چند هفته گذشته افزایش یافته است این مکان که عمدتا در کامینیو زندگی می کند.

O Cebreiro یک هزار و سیصد متر از سطح دریا ارتفاع دارد. زائران برای صعود به ساحل شیب دار و قله Cunha ، از خطوط هوایی جدا می شوند دهکده معماری قبل از روم چیزهای منحصر به فرد palozi، برخی از آنها قابل بازدید هستند.

در اینجا بازی های سانتا ماریا تا Sekulo جدید ، مربوط به سرزمین Santo Grail یا جام مسیح وجود دارد. ای کبریرو ، 22 نفر ساکن هستند ، نفر دوم یا سال گذشته ثبت شده و کمی بیشتر از خانه های اختصاص داده شده به تجارت که کار Caminho را انجام می دهند ، همانطور که در سایر شهرهای این مسیر اتفاق می افتد …

برای Mojtos ، این یک مکان خاص با تاریخچه زیادی است. آ موزاییکی از زندگی متقاطع به عنوان tamén یا é یا Camiño de Santiago.

در سایه کلیسای جامع

در سانتیاگو ، پرازا دا کوئینتانا و کل خط کلیسای جامع ، آنها یا بالبوردوی معمول خود را بازیابی می کنند یا فضای جشن قبل از روز بزرگ رسول.

صف های طولانی بازدید کنندگان نیز برای عبور از پورتا سانتا و دسترسی به کلیسای جامع برمی گردند. یکی این کار را با موفقیت بزرگ انجام داده است و از جمع شدن همه گیر جلوگیری می کند من در سال 2022 به کار خود ادامه خواهم داد.

به تعداد نمازگزاران اضافه کنید که دو عدد صحیح برای سال مقدس وجود دارد ، این رشد همچنان ادامه دارد.

تقریبی هستند Mileiro ، که این هفته به آهنگساز بازگشت هر روز. ارقام من برای baixo das dun Holy Year ou 2019 ، قبل از همه گیری ، Cando اضافه شد در این زمان از سال 180،000 را چک می کنند. نه اینکه از این fixérono چهار برابر کمتر برود.

بیش از هزار سال جذاب

اما این قابل بحث نیست مسیر xacobea را نگه دارید یا بکشید که بیش از هزار سال زائران را از سراسر جهان به سانتیاگو جذب کرده است. و در رئوس مطالب کلیسای جامع و Praza da Quintana ذکر شده است که هیچ Ano Santo اهمیت خاصی پیدا نمی کند.

É cando Porta Santa را باز می کند. بعد از آغاز سال با این دسر از گیاه تره فرنگی ، چند روز دوباره ردیف های طولانی تشکیل می شود. مخصوصاً در هنگام عبادت دسته جمعی.

هر ملکه ای می پوشد دلایل خود را تجربه کنید و احساسات را برای رسیدن به موفقیت های مختلف تجربه کنید. اکنون زمان تحقق شرط عبور از پورتا سانتا است: این عبادت است.

[ad_2]

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *