“García y García” ، حکایات جالب ترین عکس ها

[ad_1]
دیگر چیزی برای لذت بردن از یکی از نسخه های عالی تابستان باقی نمی ماند. دو بزرگ کمدی اسپانیایی ، خوزه موتا Y پپه ویوئلا ، شخصیت های اصلی هستند گارسیا و گارسیا (2021) ، کمدی جدید با بازی RTVE ، که برای اولین بار در 27 اوت نمایش داده می شود. فیلمی به کارگردانی کارگردان آنا موروگرن او بازیگری دارد که با او قول می دهد سینما را از خنده پر کند.

اوا اوگارته ، مارتیتا د گرانا ، جوردی سانچز ، کارلوس آرسس ، ریکاردو کاستلا ، عیسی ویدال ، آنتونیو رزینس و سایر بازیگران ، مکمل بازیگران پر از حکایت و کنجکاوی هستند. با استفاده از ورود او به سینماها ، کارگردان موروگرن و بازیگرانش برخی از جالب ترین لحظات را از عکس ها بیان می کنند و در مورد نقاط قوت صحبت می کند گارسیا و گارسیا.


فیلمبرداری “García y Garcia” ، با موتا و ویوئلا گابریل پاوت

یک زوج متولد می شوند!

په په ویوئلا و خوزه موتا دو تن از بزرگترین نام های کمدی اسپانیایی هستند ، اما آنها هرگز روی فیلمی با هم همکاری نکرده اند. فیلمساز آنا موروگرن ، که مقصر ملاقات شاد آنها در صفحه است ، می گوید: “شما یک زن و شوهر درست کرده اید! آنها به من می گویند.” ویوئلا می گوید: “چند رشوه.” ترکیبی موفق که در آن هر دو استعداد خنده هویت آنها را تار می کند ، اتفاقی که قبلاً برای آنها پیش آمده است. ویوئلا اعتراف می کند: “گاهی آنها من را در خیابان متوقف می کنند و من را با خوزه موتا اشتباه می گیرند.”

شخصیت های زن بسیار قدرتمند

اوا اوگارته و مارتیتا د گرانا دو شخصیت اصلی زن هستند. مارتیتا د گرانا ، کمدین می گوید: “آنها کنترل را بر عهده دارند.” اوگارته افزود: “در فیلم ، شخصیت های اصلی آنها هستند ، اما ستون ها زن هستند. آنها کسانی هستند که حکومت می کنند ، آنها هستند که تصمیم می گیرند.” برای کارگردان ، هر دو نقش دو زن را بازی می کنند که در طول فیلم متهم به اهمیت هستند.

تریلر “García y García” (اولین نمایش RTVE)

و قسمت دوم؟

به نظر می رسد مارتیتا د گرانا ، که با این فیلم در فیلم ظاهر شد ، بازیگری را دوست داشت و ایده قسمت دوم احتمالی را رد کرد. این کمدین می گوید: “اگر قسمت دوم ظاهر شود و دیگر نقش های اصلی مورد نیاز باشد ، ما اینجا هستیم.” و ما نمی دانیم که آیا این ایده ای است که مورگرن قبلاً مطرح کرده است ، اما نام احتمالی این فیلم را نشان می دهد: مارتینز و مارتینز.

مارتیتا د گرانا در گارسیا و گارسیا (2021)

تصویری پر از خنده …

آنا مورگرن می تواند اطمینان دهد که تمام صحنه های کمیک فیلم (که تعداد زیادی از آنها هستند) را از اول آزمایش کرده است. خنده اش در هر تصویری نفوذ می کرد. او اعتراف می کند: “من مجبور بودم همیشه خنده را تحمل کنم ، اما نمی توانستم جلوی خودم را بگیرم.” ساختن از این فیلم شامل برخی از لحظاتی است که حتی خود بازیگران نیز به خنده آنها مبتلا شده بودند.

اما همانطور که موتا و ویولا اشاره می کنند ، کار او همیشه بسیار حرفه ای بوده است. این کارگردان می گوید: “ما شخصیت این دو خاویر گارسیا را خیلی خوب ترسیم کردیم زیرا شما به سر صحنه می آیید و ما مجبور نیستیم بحث کنیم چون او قبلاً سخت کار کرده است.” پپه ویوئلا بازیگر سینما به یاد می آورد: “بدون شک ، این فیلمی است که من بیشترین ساعت تمرین را در آن داشتم.”

“García y García” با بازی خوزه موتا و پپه ویوئلا ، فیلم جدیدی با بازی TVE

گارسیا و گارسیا (2021): خلاصه

هیسپاویا ، یک ایرلاین کوچک ارزان قیمت ، با مشکلات جدی روبرو است. نه تعداد آنها جمع می شود و نه هواپیماهای آنها پرواز می کنند. مستأصل ، آنها یک مشاور معتبر هواپیمایی و یک مکانیک بیکار استخدام می کنند (خوزه موتا و په په ویوئلا) این دو را یکسان می نامند ، خاویر گارسیا، و هنگام فرود آنها اشتباه بارگیری می شوند.

مکانیک در هتل مجلل پالاس مستقر است و مشاور ارشد یک اتاق بدبخت در خوابگاه Paraíso دریافت می کند. در حالی که صاحب شرکت از مکانیک مراقبت می کند ، مدیر اجرایی خود را در آشیانه می بیند و لباس های روغنی می پوشد. گیج و غافل از آنچه در حال رخ دادن است ، هر دو با وظایف یکدیگر روبرو می شوند تا اینکه دو خاویر گارسیا با یکدیگر ملاقات می کنند و اشتباه را پیدا می کنند. اما آنها آن را تغییر نمی دهند ، آنها تصمیم می گیرند همانطور که هستند ادامه دهند. یک مهمانی دیوانه وار و پر حادثه با صاحب شرکت و تعقیب و گریز دیوانه وار در باند فرودگاه ، در آخرین لحظه مقصد آنها را تعیین می کند.

[ad_2]

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *