Generalitat در حال آماده سازی اطلاعیه های جدید است

[ad_1]
دولت بین این راه حل ها و Dimarts ، که اندازه گیری نمی شوند ، تأیید خواهد کرد برای درمان انفجار عفونت های Covid-19. پره آراگونس روز بعد از ملاقات با وزیر بهداشت ژوزپ ماریا آرگیمون ، بیمارستان Bellvitge ، از داونت در مورد تأثیر بیمارستان های کاتالان نگران بود. در آنجا ، آنها افزایش فشار در بیمارستان را به عنوان یک نتیجه از پانصد موج همه گیر تأیید کردند.

چه کسی les noves mesures خواهد بود؟

آراگونس ، كه پنج نوع اقدام را رد كرد ، گفت: “ما در لحظه خوبی نیستیم. كاهش عفونت ضروری است. پرندرم اقدامی برای محدود كردن شیوع ویروس انجام نمی دهد. این برای دفاع از خود ضروری است.” گرفته شود

وزیر فهمید که در آن لحظه ها در طراحی اطلاعیه های ماه نوامبر که در ابتدای 24 یا 48 ساعت اعلام خواهد شد ، نیازمند است و نشان داد برخلاف فتا که در جشنواره های مختلف کاتالونیا برگزار می شود.

Generalitat قالب جشنواره ها و تخصص های موسیقی را مطالعه می کند

رئیس جمهور و وزیر هر دو دارای پست نیازمندی هستند “افزایش آگاهی عمومی” در مورد اهمیت حفظ اقدامات دفاع شخصی، به طور کلی l’ús de la mascareta ، اگر مثبت باشید پرش نکنید و اگر با estret ارتباط برقرار کنید ، قرنطینه می کنید.

به گفته مالگرات ، ارگیمون رد کرد که وی برای اطمینان از تعارف سئو مقدماتی ارائه کرده است زیرا “ما نمی توانیم 24 ساعت به خانه های مردم برویم” و وی تأیید کرد که ممکن است این دستورالعمل مجبور به تکمیل جای خالی قرنطینه نباشد. دستورالعمل هایی را که دنبال می کنید ، با شما تماس بگیریم.

گزینه دلتا

دکتر Jaume Sellarès ، نایب رئیس Colélegi de Metges de Barcelona و مدیر EAP Sardenya، من اعتقاد داشتم که گزینه دلتا پارادایمی را که در آن مورد نیاز بود تغییر داده و اگر مجبور به انداختن آن شد ، اما اگر من از نو دیر نرسم “اگر سیستم بهداشتی خراب شود ، بلغور بیشتری خواهد داشت.”

جومه سلارس خواستار سرعت و شجاعت در تصمیم گیری علیه همه گیری است

در این دیدگاه ، پیش بینی آرگیمون در مورد نوع دلتا این است که – مطالعات مداوم اپیدمیولوژیک اروپا – این انجمن “90٪ از موارد آلوده در کاتالونیا را برای mitjans d’agost نشان می دهد.”

بستری شدن در بیمارستان در حال افزایش است

اگر من enrere می شوم ، برای او این است“افزایش تماس و افزایش بستری در بیمارستان.

Dades covid-19: 07/12/2021

وزارت بهداشت 104 درآمد در ماه برای گیاه را اعلام کرده و درآمد کل در حال رسیدن است 980. سلام سلام ها 22 ماه منتقد واحد مراقبت های ویژه با توجه به تعادل 24 ساعته ، با مجموع 182. به طور موازی ، این بخش اعلام کرده است 5 503 مورد جدید از covid-19 ، تایید شده توسط PCR یا TA به مدت 24 ساعت ، که همه گیر همه را 721،693 اعلام می کند. L’Rt ، در یک سطح پایین باز می گردد ، هو فا 47 اعشار است و در یک جک 2 قرار دارد، به ویژه در l’1.93. خطرات مربوط به افت دنده 168 امتیاز و باله ها 1590 است. 24 ساعت در لس دارس خبری نیست ملات جدید کلاه و مقدار کل از ابتدای همه گیری در 22283 حفظ می شود. فرکانس تجمعی 14 روزه از 753.91 به 848.17 می رسد. 18.13٪ از شواهد داررا ستمن اهدا شد.

[ad_2]

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *