Gran Canaria با یک سیگنال زرد برای گرما ادامه می یابد

[ad_1]
جزایر قناری گرمترین روز سال را تجربه می کنند. امروز دمای بالا و مه همچنان ادامه دارد اما فروکش خواهد کرد. پیش بینی می شود دما در گران کاناریا بیش از 36 درجه در قله ها ، قسمت های میانی و جنوب باشد. در جزایر دیگر هشدار برای باد زرد است. جایی که نوارهای بیش از 70 کیلومتر در ساعت ثبت می شود.

بله ، شیفت شب خفگی کمتری نسبت به دیشب که در آن برگزار می شود ، خواهد داشت حداکثر در دره آگاته با 34 درجه در 2 بامداد ثبت شد.

دو روز خفه کننده ، گرمترین تابستان تاکنون. هیچ چیز غیر معمولی در تابستان است.

این نوع اپیزودها در تابستان ، بخصوص در ماه آگوست معمول است. با همه چیز ، و اگرچه موج گرما کوچکتر است ، خطر آتش سوزی همچنان فعال است.

ضربات گرم

روز گذشته بدترین روز بود که دماسنج ها 37 درجه صبح را می خوانند. این امر به ویژه در گرن کاناریا و فورتونتورا بسیار مشهود بود ، اما کل مجمع الجزایر را تحت تأثیر قرار داد. همچنین kalima. شدید عمدتا در غربی ترین جزایر.

این دومین قسمت از درجه حرارت بالا از ابتدای تابستان است. اما این بار پدیده های مختلفی به ثبت رسیده است. هواشناسان آن را صدا می زنند “ضربات گرم” طبق AEMET ، در کمتر از یک ساعت صعودها از 10 درجه سانتیگراد بالاتر است. ” در ماسپالوما از 25 درجه به حدود 35 درجه می رسد. “

در پهارا نیز همین اتفاق افتاد. این حداکثر ملی را در 7 صبح دیروز با حدود 36 درجه مشخص کرد. با این حال ، ما از دماسنجهای شبه جزیره فاصله داریم.

[ad_2]

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *