JxCat به ERC می گوید سرمایه گذاری آراگونس را تسهیل نمی کند

[ad_1]
JxCat این سه شنبه را به ERC منتقل کرد آنها رأی نخواهند داد برای سرمایه گذاری سرپرست معاون عمومی جنرالیتات و نامزد جمهوری خواه ریاست جمهوری پره آراگونس اگر قصد دارد دولت را به تنهایی اداره کند.

فقط 15 روز پس از پایان مهلت 26 مه برای سرمایه گذاری در یک رئیس Generalitat و جلوگیری از انتخابات جدید ، تیم های مذاکره کننده ERC و JxCat روز سه شنبه تماس دیگری برقرار کردند که به عنوان یک قرارداد مفید نبود.

این اولین دیدار از درگیری شنبه گذشته دو طرف است ، وقتی آراگونس اعلام کرد دیگر درباره دولت ائتلاف مذاکره نخواهد کرد با JxCat ، که او را به تأخیر در مذاکرات متهم می کند ، و از این پس او فقط مدیریت را در نظر خواهد گرفت.

به گفته منابع ERC ، JxCat به آنها اطلاع داده است كه چهار آرايي كه آراگونز قبل از انقضا آن بايد سرمايه گذاري كند ، به آن نمي دهد. آخرین مهلت 26 مه است زیرا آنها امیدوارند که مذاکره در مورد توافق ائتلاف را ادامه دهند.

در این جلسه ، جمهوری خواهان اصرار داشتند که تنها گزینه ممکن برای جلوگیری از انتخابات جدید سرمایه گذاری نامزد خود در آن است دولت تنها و از آنجا بدون فشار دوباره انتخابات به مذاکره ادامه می دهند. به نوبه خود ، JxCat در بیانیه ای دفاع كرد كه بهترین راه “از سرگیری مذاكرات” برای تشكیل دولت ائتلافی است و “ERC را به یک دولت برای استقلال درست کنید

“جونت ها به جمهوری خواهان منتقل شدند فوریت برای از سرگیری تماس ها او می گوید ، برای تشکیل یک دولت ائتلافی برای اجرای حکم انتخاباتی ، که نتیجه 52٪ آرای استقلال است “در انتخابات 14F.

وی همچنین پیشنهاد کرد جلسه جدیدی برای حل یکی از موانع مذاکرات در روز چهارشنبه برگزار شود: نقش شورای جمهوری ، یک فضای پیش از نهاد به رهبری بلژیک توسط کارلس پوژدمون رئیس جمهور سابق.

در همان سه شنبه ، توافق دو طرف برای ریاست پارلمان لورا بوراس به پایان رسید ، سندی که شامل تعهد سرمایه گذاری آراگونس بود. گابریل روفیان ، سخنگوی ERC کنگره می خواست روشن کند که حزب وی “درس” از جانس یا “همگرایی یا واگرایی” را نمی پذیرد و متقاعد شده بود که شریک زندگی وی می تواند سرانجام در ریاست جنرالیته سرمایه گذاری شود.

PMC “نمایش ناخوشایند” احزاب طرفدار استقلال را با عدم توافق انجام داد و هشدار داد که تکرار انتخابات “باعث ناامیدی و ناامیدی بیشتر” پس از آن “از دست دادن آرا” خواهد شد. سخنگوی دولت ماریا خیزوس مونترو نیز گفت که پیروی از “زمان از دست رفته و عقیم” 14 فوریه سال گذشته ، رعایت مدیر اجرایی کاتالونیا “یک اولویت مطلق” است.

ژنرال ها می خواهند JxCat در دولت نباشد

در همین حال ، ERC و En Comú Podem در یک ثانیه به پیشرفت خود در مذاکرات ادامه می دهنددیدار دوم بین تیم های مربوطه مذاکره کنندگان بعد از ظهر امروز سه شنبه در پارلمان برگزار شد.

منابع ارزشهای مشترک از جلسه ای که در آن توافق شد یک گروه کاری برای بحث در مورد هر محور برنامه دولت آینده توافق شود ، که En Comú Podem از پیوستن آن امتناع نمی ورزد. موارد معمول متوجه هیچ دام “غیر قابل عبور” نمی شوند و به همین ترتیب حفظ می شوند تنها خط قرمزی که JxCat در دولت ندارد.

در جلسه روز دوشنبه ، تیم مشترک مذاکره کننده – متشکل از دیوید سید ، سوزانا سگوویا و لوکاس فرو – توافق نامه ای را بر اساس پنج محور تغییرات آب و هوا و انتقال محیط زیست ، بهداشت ، فعال سازی مجدد اقتصادی ، فمینیسم و ​​گفتگو و تعهد به زندانی به ERC پیشنهاد دادند. آزادی

[ad_2]

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *