MWC بارسلونا را فشار داده و آن را اجاره می دهد و لحظه ای را در نسخه متناسب با همه گیر منتشر می کند

[ad_1]




در 12 فوریه سال 2020 کنگره جهانی موبایل، لغو · lava la seva ، به دلیل همه گیری صادر شده است. هر توصیف من ، مهمترین نمایشگاه تلفن های همراه بارسلونا را به یک قالب تبدیل می کند ترکیبی انتظار دارم از بازدیدکنندگان محتاط انتظارات را داشته باشم.
این رویداد روش مسابقه را با دینار سنتی a la Boqueria با مشاور نماینده GMSA ، جان هافمن آغاز کرد ، تأکید کرد که این مسابقه شامل “گردباد a la feina“من تأیید کرده ام که MWC دوباره جشن می گیرد فوریه 2022.

یک ضربه کامل به نسخه una nova MWC در بارسلونا

یک سوم مشارکت

این نمایشگاه از 28 ژوئن به ‘1 جولای. L’organització محاسبه می کند که آنها در unes شرکت خواهند کرد 30000 نفر، یک سوم آخرین نسخه سال 2019. یک ماه دیگر هیچ عارضه ای از مارک های بزرگ این بخش وجود نخواهد داشت ، زیرا در ماه های اخیر آنها از این رقابت اهدا کرده اند. سلام سلام 1000 غرفه دار، 70٪ برای هر فرد مبتلا هواوی یا نارنجی، و بقیه به صورت الکترونیکی شرکت خواهند کرد. کل امپراطور MWC 3 از 8 غرفه در محوطه Fira de Gran Via، هر دو حدود 100000 متر مربع است. تبریک می گوید بعد از 4 سال (4YFN) ، مختص شرکت های نوپا ، در مکان های Fira Montjuïc نیز جایی پیدا خواهد کرد.

MWC نه تنها در قالب ترکیبی ، بلکه در همه گیر با همه گیر می شود اقدامات ایمنی. همه دستیاران باید ارائه دهند تست منفی چربی ویروس کرونا حداکثر 72 ساعت بدون زندگی. Dins na recinte s’ha de portar ماسک FFP2 هر روز من یک اعلامیه سلامت مسئولانه پر می کنم. علاوه بر این ، دمای ورودی باید کنترل شود.

شخصیت اصلی 5G

در نسخه Enguany ، بیش از یکی از آخرین روندها در دستگاه های تلفن همراه ، 5G شخصیت اصلی خواهد بود همچنین بر “تأثیر مرتبط“(اتصال کوبه ای) ، در qüestions com la قطع می شود اتصال صنعتی،، هوش مصنوعی، نوآوری های شرکت های نوظهور. També tindrà el seu espai la انتقال اکولوژیکی من با درودزیرا همه گیر برنامه های اختصاص یافته به این منطقه را چند برابر کرده است.

کنفرانس ها همچنین یکی از قلعه های منتشرشده است که فرم چهره به چهره و telematics را ترکیب می کند. آنها به عنوان مثال در نماینده وزیر Vodafone شرکت خواهند کرد ، نیک رید یا رئیس Telefónica ، خوزه ماریا آلوارس-پالت. قابل توجه ترین مورد از راه دور d ‘استالون ماسک، موسس تسلا.

پر آراگونس تروبار همراه با فیلیپ ششم است

Aquesta nit praznuo sopar de benvinguda na assistirà el ری فیلیپ ششم که رئیس جمهور همزمان خواهد شد ، پر آراگونس. این دستگاه Segona Trobada به مدت 10 روز در هکتار است که با روزهای همزمانی نیز مطابقت دارد دایره اقتصاد. آراگونس با رئیس جمهور اسپانیا نیز مشکل دارد ، پدرو سانچز، فقط دو روز پیش آباناها از Seva با Moncloa ملاقات کردند.

[ad_2]

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *