Pfizer تحویل بعدی واکسن ها به اسپانیا را یک روز به تأخیر می اندازد

[ad_1]
Pfizer Spain به وزارت بهداشت اطلاع داده است به سه شنبه 29 دسامبر موکول شد تحویل دسته بعدی 350،000 دوز واکسن COVID-19 به اسپانیا ، به دلیل “حادثه لجستیکی” در کارخانه Puurs (بلژیک) ، که قبلاً حل شده است.

در بیانیه ای ، این شرکت گفت که دوشنبه شب توسط کارخانه Puurs خود در مورد تاخیر در حمل و نقل به هشت کشور اروپایی از جمله اسپانیا به دلیل مشکل در روند بارگیری و تحویل. زایمان بعدی واکسن ها چندین ساعت به تأخیر می افتد و برای ادامه واکسیناسیون در سراسر قلمرو ملی در روز سه شنبه ، 29 دسامبر وارد اسپانیا می شود “.

به گفته داروساز ، که از یک “مشکل لجستیکی جزئی” صحبت می کند ، وضعیت قبلا حل شده و واکسن ها در راه هستند. به نقل از Efe ، سخنگوی آزمایشگاه ، دروویل کین ، گفت: “ما تعداد محدودی از تحویل های خود را برنامه ریزی کردیم. مشکل تدارکات برطرف شده است و این تحویل ها اکنون در حال حمل هستند. هیچ مشکلی در تولید برای گزارش وجود ندارد.”

369،525 دوز سه شنبه می رسد

وزیر بهداشت سالوادور ایلا در یک کنفرانس مطبوعاتی پس از شورای بین قلمرو سیستم بهداشت ملی (CISNS) ، که صبح امروز سه شنبه وارد می شود ، پیشرفت کرد 369،525 دوز واکسن Pfizer. آنها با چهار پرواز به مادرید ، بارسلونا ، ویتوریا و جزایر قناری منتقل می شوند و از آنجا به بیش از صد نقطه توزیع در جوامع خودمختار توزیع می شوند.

ایلا اطمینان داد که پس از مشکلات گزارش شده توسط Pfizer ، “زایمان برای ادامه روند واکسیناسیون ترتیب داده خواهد شد” و “هیچ اثر سوverse وجود ندارد در واکسنهایی که دیروز تزریق شده است. “

همانطور که وزیر اعلام کرد ، همانطور که در قسمت اول شنبه گذشته اتفاق افتاد ، توزیع به جزایر ، سوتا و ملیلا از طریق نیروهای مسلح انجام می شود.

وزیر بهداشت سالوادور ایلا قبلاً در مصاحبه ای با كادنا سر ، جمع آوری شده توسط یوروپرس ، پیشرفت كرده بود كه این مشكل قبلاً برطرف شده بود و محموله جدید روز سه شنبه ، با ادامه واكسیناسیون ، می رسد. وزیر گفت: دوزهایی که می رسد طبق برنامه ریزی خواهد بود و این حادثه فقط 24 ساعت روند واکسیناسیون را کند می کند.

در La Hora de La 1 وزیر امور خارجه سیلویا کالزون نیز به این موضوع اشاره کرد “ایده این است که فردا [martes] روند را می توان ادامه داد “. شماره دو وزارتخانه هشدار داد که به دلیل “پیچیدگی” این نوع واکسیناسیون ، ممکن است “حوادث” دیگری نیز در این ماه ها رخ دهد.

بهداشت امیدوار است پس از مشکل تدارکاتی Pfizer ، واکسیناسیون این سه شنبه را از سر بگیرد

نقل و انتقال پول جدید هر دوشنبه به مدت 12 هفته

اولین 9،750 دوز واکسن Pfizer / BioNtech – “اولین زایمان” محسوب می شود – آنها امروز شنبه به یک مرکز تدارکاتی در گوادالاخارا رسیدند، پس از گذراندن شب در پادگان گارد مدنی در لرما (بورگوس). واحدهای جدید طی 12 هفته آینده هر دوشنبه به آنجا می رسند و از آنجا به 50 نقطه دیگر در اسپانیا توزیع می شوند ، که به دلایل امنیتی اعلام نخواهد شد.

اولین زایمان واکسن ها برای این برنامه ریزی شده است هر هفته با 350،000 دوز افزایش یافته و در مجموع به 4.5 میلیون دوز افزایش یابد داروهایی که برای این مرحله اول به گروههای اولویت دار اختصاص می یابد.

کمیسیون اروپا قراردادی را با Pfizer / BioNTech در مجموع برای 200 میلیون دوز منعقد کرده است که اسپانیا با توجه به جمعیت ، 10٪ – حدود 20 میلیون – را نشان می دهد.

استراتژی واکسیناسیون

این یکشنبه آغاز شده است اولین مرحله از سه مرحله مندرج در استراتژی واکسیناسیون در اسپانیا و این اولویت را به چهار گروه از جمعیت می دهد: ساکنان و کارکنان بهداشت و سلامت در خانه سالمندان و افراد معلول. خط اول بهداشت و درمان سایر پرسنل بهداشت و سلامت و افراد بزرگ غیر وابسته به نهاد.

در مجموع 2.29 میلیون شهروند بین ژانویه و مارس با دوز دوز واکسنی که تزریق می شود ، ایمن سازی می شوند ، که با توجه به جمعیت در معرض خطر ، بین مناطق توزیع می شود.

آراچلی هیدالگو، 96 ساله و مونیکا تاپیاس48 ساله و یک کمک پرستار اولین افرادی بودند که در اسپانیا در محل اقامت لس اولموس در گوادالاخارا واکسینه شدند.

[ad_2]

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *