RTVE.es پیش نمایش تریلر “مادران واقعی” ، داستانی تأثیرگذار از نائومی کاواس ژاپنی است

[ad_1]
RTVE.es پیش پرده برتر برای مادران واقعی، داستانی تأثیرگذار از کارگردان ژاپنی نائومی کاواسا چی از 6 آگوست وارد سینماهای اسپانیا می شود.

ساتوکو و همسرش پس از یک تلاش طولانی و نامطبوع برای باردار شدن و ترغیب توسط یک انجمن فرزندخواندگی ، تصمیم به فرزندخواندگی می گیرند. سالها بعد ، خانواده اش از تهدید هیتاری متزلزل می شوند ، دختری ناشناخته که ادعا می کند مادر بیولوژیکی کودک است. ساتوکو برای مقابله با این تهدید خانواده اش تصمیم می گیرد.

فیلم جدید نائومی کاواسا در یک داستان پیچیده قرار دارد – داستانی برای فرزندخواندگی و مادری – که با تمایل به وضوح ، خلوص و فروتنی فراوان فیلمبرداری شده است. سبک امپرسیونیستی و حسی کارگردان را می توان در درج باد و سایر نماهای منظره ای که شخصیت های او را احاطه کرده است ، یافت.

هنوز هم از “مادران واقعی”

این کارگردان می گوید: “این زن و شوهر فرزندی را که آرزو داشتند و به دلیل سرنوشت نیامده اند به دست می آورند.” این داستان دقیقاً نحوه جعل سرنوشت را توضیح می دهد. گویی جهان پس از باران از نور تابشی پاک شده است. همه “پسر” کسی هستند و از “مادر” متولد می شوند. و به همین دلیل قلب این داستان قلب مردم را می لرزاند. در آن ریشه جهان نهفته است ، کسی که معتقد است این جهان واقعاً زیباست. “

هنگام شلیک ، لحظه ای احساس اشک می شود نائومی کاواسا اضافه کرد. زمانی فرا می رسد که بازیگران زندگی شخصیت ها را آنگونه که هستند زندگی می کنند و حتی در خارج از فیلمنامه احساسات خود را بروز می دهند. من واقعاً می فهمم که چقدر برای من عجیب است بازیگران شگفت انگیز هستند ، آنها زنده هستند ، نفس می کشند. ما برای گرفتن عکس شش مکان را در سراسر ژاپن گشتیم. دریا ، جنگل ، شهر ، مکان تاریخی وجود دارد. ما این فیلم را طوری می سازیم که گویی سفری را در فصول سال و شخصیت هر شهر به یاد می آوریم. “

الهام انسان گرایانه در خدمت یک داستان تأثیرگذار که تحسین منتقدان در جشنواره های کن و سن سباستین را به دست آورد.

هنوز هم از “مادران واقعی”

[ad_2]

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *