Salut obre dilluns جمعیت بین 30 تا 34 سال را واکسینه می کند

[ad_1]
دبیر بهداشت عمومی جنرالیتات ، کارمن کابیزاس، این جزئیات را اعلام کرد ، بسیاری از افرادی که کاتالونیا را مشاهده می کنند تماس را انجام می دهند افراد از 30 تا 34 سالs perquè demanin انتصاب واکسیناسیون علیه ویروس کرونا.

سیگنال های بهداشتی برای افزایش موارد در میان جوانترین ها آنا بانیرس

راه D’aquesta els nakuti بین 1987 و 1991 آنها نمی توانند برای اولین دوز Pfizer یا Moderna جلسه ای آنلاین درخواست کنند. دکتر کارمن کابیزاس اصرار دارد که اراده ارائه حداکثر پوشش ممکن واکسیناسیون در کل جزئیات ماه در اسرع وقت است که منجر به افزایش فرکانس حاشیه های رو به روی واکسینه نشده می شود.

نگران کننده pels contagis در میان جوانترین ها

وزیر بهداشت عمومی اذعان کرد که او نگران افزایش در است واگن بین پره های els از 10 تا 29، به خصوص به بارسلونا. Cabezas به دلایل احتمالی افزایش تحرک و اجتماعی شدن بعد از پایان کلاس ها اشاره می کند. من همچنین به بازگشت انواع Delta اشاره کردم. در این پیام ، هشدار دهید که در صورت ادامه افزایش موارد ، ممکن است آنها را بررسی کنند.

واکسیناسیون در دوز اول برای سطح جمعیت مناسب است

دبیرخانه تأکید کرد ریتم واکسیناسیون خوب این ماه ژوئن است ، که بهترین ورود پرونده ها را گزارش می کند و جنین ، اشاره می کند که هفته پاسات کاتالونیا رکورد جدیدی از واکسیناسیون را شکست می دهد. این روزها ، پس از تجویز 116000 در یک روز ، آنها بیش از شش میلیون دوز بوده اند.

کابیزاس تأیید کرد که کاتالونیا از زمان شروع استراتژی واکسیناسیون شش میلیون دوز تلقیح شده را انجام خواهد داد: 49.1٪ توسط جمعیت کاتالان تکذیب شده است دوز almenys من ، d’aquests ، a 31.2٪ راهنمای کامل چای در هکتار.

دبیرخانه اعلام کرد ، کاتالونیا 602،550 دوز واکسن را در ماه سپتامبر منتشر کرد: 497،250 از Pfizer ، 83،800 از AstraZeneca و 21،500 از Janssen.

اکنون کاتالونیا در معرض خطر جایگزینی مجدد قرار دارد

ارقام اپیدمی برای چهارمین روز متوالی در کاتالونیا در حال افزایش است ، که بیش از یک سال است risc alt از rebrot (EPG) همه گیر ، با بیش از هزار عفونت در 24 ساعت گذشته تشخیص داده شده ، چهار مرگ به علت COVID و یک افزایش در نام افراد بستری.

شاخص های اپیدمی هر سه ماه متوالی افزایش می یابد

شاخص های اپیدمی van deixar de millorar dissabte passat من ثبت نام می کنم چهارمین روز متوالی تکرار سرایت ، به ویژه در کلانشهر بارسلونا و در میان جوانانی که با عدم واکسیناسیون روبرو هستند ، میزان انتقال (Rt) همچنان افزایش می یابد و 1.13 ، پنج صدم بیشتر از آن است.

طبق به روزرسانی ها ، این جزئیات از بخش بهداشت ، در مجموع 476 بیمار مبتلا به COVID در بیمارستان های کاتالونیا وجود دارد که بیشتر آنها ، 143 نفر در بخش مراقبت های ویژه هستند و نه مردانی که آن را می بینند.[ad_2]

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *