Tribunal de Comptes برای هر کارایی 48 ساعت در ماه اهدا می کند

[ad_1]
دادگاه کمپتس دو روز مهلت نامناسب را صادر کرد از ماشینهای قدیمی دولت شما در حال بررسی روند کار هستید زیرا به طور موثر تضمین هایی را ارائه کرده اید که آنها ادعا می کنند مراحل بارگذاری املاک خود را آغاز می کنند ، زیرا پایان سند هنوز اجرا نشده است.

با توجه به منابع اطلاعاتی سازمان مالی ، نماینده تأیید کننده اسناد را برای بررسی این مورد تجزیه و تحلیل کرد ارائه مقاله نشان دهنده یک پیام جدید است، اما آنها با توصیه هایی همراه نبودند ، آنها به نمایندگان قانونی اطلاع دادند كه در صورت عدم تحریم ، مدت كوتاه 48 ساعته پس از ارسال درخواست ها ، صادر می شود.

29 encausats s’acullen a l’aval de l’ICF

منابع دادگاه تأیید می کنند که مصوبات توسط دفاتر اسناد رسمی رسمیت می یابد و طرفداران پرونده های هوادار به سازمان می رسند. از 34 مورد ، 29 مورد تأیید ICF را از طریق telematics ارائه داده اند. آنها توصیه های فردی را برای هر سال رسمی کرده اند.

34 دلاری سابق càrrecs als quals s’exigeix ​​سپرده فیانکا ، quatre ورود به صندوق دولت را رد کرد اگر آنها تصمیم به پرداخت مبالغ ادعا شده یا اطمینان از ارائه املاک و مستغلات با ضمانت شخصی به آنها کرده اند.

علاوه بر این ، سازمان حسابرسی گواهینامه های دریافتی از زمان پایان ژنرالیت را تجزیه و تحلیل می کند. از لحظه دادگاه صحت پوشش را وارد نمی کند یا نه ، això دوام بیشتری خواهد داشت و فونت های mateixes اطمینان حاصل می کنند که اجرا نمی شود روش محدودیت تحریم dels béns dels فرضیات مسئول.


دادگاه Comptes در حال مطالعه اسناد است

دادگاه رقابتی مبالغ جداگانه ای را برای مفاهیم خاص ادعا می کند که آنچه در روابط متبوع آنها در دولت است را تأیید می کند. بیشترین مبلغی که به وزیر سابق دیپلم آلبرت رویو تعلق می گیرد، که مسئول 3.6 میلیون نفر است. کنترلر Generalitat segueixen l’ex ، میریا ویدال، جاه طلبی 3.1 میلیون نفر وزیر پیشین ریاست جمهوری فرانچسکو حمص، 2.9 میلیون رئیس جمهور آرتور ماس به مبلغ 2.8 میلیون؛ من نماینده فروش اقتصاد هستم آندرو Mas-Colel برای 2.7 میلیون.

در صورت رائول روموا، یک dels nou indultats pel Govern ، xifra s’enfila perkite با 2.1 میلیون یورو ؛ اوریول هونکراس شکل مسئولیت سازگار با 1.9 میلیون ، همان Puigdemont در مواجهه با این واقعیت که آنها برای هر مقدار جداگانه ادعا می کنند ، همه آنها باید مطابقت داشته باشند در مجموع 5.4 میلیون در همبستگی.

در حال حاضر هیچ ابتکاری وجود ندارد کلاه در نظر گرفته شده برای تخلیه، segons درخواست اطلاعات òrgan را دارد. از fet تصمیم گرفته است که مدت زمان دونات را به مدت 34 ساعت تحت تأثیر 48 ساعت روی پرونده فعلی تمدید کند تا مبلغ فوق را به طور موثر بین همه آنها واریز کند.

L’aval de l’Institut Català de Finances

احترام به تصویب صندوق Generalitat avalat amb fons de l ‘موسسه Català de Finances (ICF) ، دادگاه دادرسی به سادگی در یادداشت هفتم assenyala که “باید quan escaigui را حل کند”. در این مرحله ، نماینده مربی باید گواهینامه هایی را که در رابطه با توافق نامه دولت برای اعتبار بخشیدن به میزان هر یک از طرف های مسئول دریافت کرده است ، بررسی کند.

La Moncloa منتظر گزارش Consell de Garanties Estadutàries خواهد بود

وزیر سیاست های ارضی و دروازه دولت ، ایزابل رودریگز، توضیح داد که Executiu منتظر گزارش شورای تضمین های اجباری (CGE) در مورد هر “تضمین دوام قانونی” صندوق دولتی جریمه ها را به دادگاه مجتمع پرداخت کند.

در این زمینه ، وزیر پورتاو بیش از دولت دارد تا دولت “سازوكار كنترلی” برای این مجموعه قوانین كه توسط جوامع خودمختار تبلیغ می شود ، داشته باشد. “این در بخش dels serveis jurdics مورد بررسی قرار گرفته است ، بحث آرام نیست ، صبر کنید ، همانطور که این Consell de Garanties بیان می کند “.

[ad_2]

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *