Wayfinder چند روز پس از ناپدید شدن دختران وارد شد

[ad_1]
وب سایت ها و گروه های خبری خصوصی اطلاعاتی را در ارتباط با ناپدید شدن دختران آنا و اولیویا در تنریف به اشتراک می گذارند بیل گیتس. کشتی اختصاص داده شده به آن ، راه یاب، روز انتشار خبر در جزیره فرود آمد ، اما توله ها دو روز قبل ناپدید شده بودند. این کلاهبرداری است.

در انجمن که دروغ اغلب به اشتراک گذاشته می شود ، کاربر اطمینان می دهد“دختران قناری آنا و اولیویا وقتی قایق بادبانی شیطان پرست بیل گیتس به آنجا می رسد ناپدید می شوند.” در تلگرام ما همچنین همان تز را یافتیم که توسط انتشار ترکیبی دو پیام، هر کدام با یک تصویر. مورد اول دختران کوچک را با متن نشان می دهد: “عکس های دختران گمشده در تنریف ، که مادر آنها می خواهد ما آنها را پخش کنیم. قایق بادبانی در دوم ظاهر می شود راه یاب -چه می توانید در آن ببینید این ویدیو– ، با متن: “قایق بادبانی بیل گیتس این هفته در تنریف پهلو گرفت.”

راه یاب این است کاتاماران کمکی در قایق های بزرگتر ، که به عنوان مثال برای خوابیدن در آن برای برخی از پرسنل خدماتی یا حمل و نقل “اسباب بازی های” قایق تفریحی بزرگ (جت ، تجهیزات غواصی و غیره) استفاده می شود. دارای بالشتک ، قایق نجات و هفت کابین با ظرفیت 14 میهمان است.

همانطور که در بالا مشاهده می کنید ، اداره بندر سانتا کروز دو تنریف ورود 29 کشتی را در تاریخ 29 آوریل در حساب رسمی توییتر خود ارسال کرد و مالکیت خود را مانند بیل گیتس نسبت داد بخشی از مطبوعات قناری (1 ی دو) و صفحه اخبار بندر و دریانوردی قناری ها.

رسانه گالیسی آنها هفته ها این را حدس زده اند گیتس صاحب قایق است، که آنها به ویژگیهای مجلل آن توجه ویژه ای داشتند و به همین دلیل در یک کارخانه کشتی سازی ساخته شده است د لوگو ، ال آرمون ، در بورلا. با این حال ، هیچ تأیید رسمی وجود ندارد. حیاط اطلاعاتی ارائه نمی دهد ، زیرا ساخت این نوع شناورها منوط است بندهای رازداریو بعضی روزنامه ها فقط ذکر می کنند که صاحب آن “فوربس فورس

بنیاد بیل و ملیندا گیتس آنها نمی خواستند اطلاعاتی در این مورد ارائه دهند. این اولین بار نیست که میلیاردر یک قایق تفریحی ، چیزی نهایی را تصاحب می کند انکار.

علاوه بر این راه یاب در “زمان” ناپدید شدن در جزیره نبود. اقامت او بسیار کوتاه بود ، آه خاموش شدن فنی 26 ساعته قبل از عبور از اقیانوس اطلس برای اولین بار بر این صفحه جایی که ترافیک دریایی از سراسر جهان ثبت شده است ، می توانید ببینید که او در تنریف یک توقفگاه انجام داده است ، جایی که او در 29 آوریل ساعت 07:46 (ساعت های قناری ، UTC + 1) وارد آنجا شد تا در تاریخ 30 آوریل در ساعت 09: 56 () به وقت محلی در جزایر قناری ، UTC + 1). آنا و اولیویا روز سه شنبه ، 27 آوریل ، هنگامی که قایق تفریحی هنوز به آنجا نرفته بود ، ناپدید شدند.


صفحه ای را ثبت کنید که ترافیک دریایی در سراسر جهان را ثبت می کند ، جایی که می توانید فرود متوسط ​​در تنریف را ببینید. RTVE را بررسی کنید

بر این سایت دیگر از ترافیک دریایی می توانید دوره را ببینید راه یاب و محل آن در به موقع. هنگام نوشتن کشتی در بندر فورت لودردیل پهلو گرفته است در ایالات متحده ، جایی که او در تاریخ 10 مه ساعت 09:03 به وقت محلی وارد آنجا شد.

پرونده آنا و اولیویا از خواب بیدار شد علاقه رسانه ای برای یک انقراض پر خطر در نظر گرفته شده است. مادر برای کمک به آنها در یافتن نوزادان عکس هایی از آنها تهیه کرده است. نماینده دولت در جزایر قناری به این موضوع اشاره کرد امید باقی است آنها زنده هستند چهارده روز پس از آنکه پدرشان آنها را بدون اجازه برد ، تحقیقات همچنان باز است و جستجو از طریق زمین ، دریا و هوا ادامه دارد.

پیام هایی که ما مشاهده کردیم از سبک کتاب پیروی می کنند نظریه های توطئه قانون (یا Q)، گروهی که بدون شواهد تجربی از اینها پشتیبانی سیاسی می کنند ، همانطور که در این مطالعه درباره آنها توضیح دادیم. با توجه به Q ، یک حالت عمیق وجود دارد که در آن a شبکه شیطان پرستی و آدم خواری. از نخبگان اطلاعات ، سیاست و اقتصاد تشکیل شده و از افرادی مانند بیل گیتس تشکیل شده است. ادعاهای وی هیچ مدرکی ندارد در این مورد نیز ایده ارتباط کارآفرین فناوری اطلاعات با ناپدید شدن افراد خردسال نیز بی ربط است.[ad_2]

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *